Calculator de damage

  • Autor subiect DeletedUser12011
  • Data de început

DeletedUser12011

Guest
M-am gandit si eu la o idee:

Numele sugestiei:Calculator de damage la o batalie de fort
Ce face? Pai: In timpul unei batalii de fort , sa se faca un mic calculator pe ecranul bataliei care sa adune damage-ul facut , runda de runda.

Avantaje:Nu trebuie sa ne mai uitam la sfarsitul bataliei cat damage am facut.
Am sti daca suntem aproape , sau nu , de un cufar , exp. multa , etc.

Dezavantaje:Nu am gasit.

Nu stiu sa fac o imagine, ca sa arat ce gandesc:razz:
 

DeletedUser

Guest
Calculator?suna naspa,adica nu stiu,imi displace,dar ceva asemanator sa fie pus,ca e chiar aiurea sa cauti la sfarsitul unei batalii,daunele si alte chestii.

PRO:up:
 

DeletedUser

Guest
ar fi interesant....dar cred ca ar fi destul de greu pt inno

PRONTRA:whistle:
 

DeletedUser18124

Guest
Pro ar fi interesant nu ar trebui sa te uiti la rapoarte dupaceea<3W:shoot::Ph34r:
 

DeletedUser13088

Guest
PRONTRA
PRO pt ca ai zis mai su de ce
CONTRA pt ca in 1 rand e acelasi lucru daca vezi pe parcursul bataliei sau la sfarsit, iar 2-lea rand in loc sa fi atent la batalie si sa participi in adevaratul sens al cuv, ai fi atent sa faci 8000 dmg de ex
 

DeletedUser12011

Guest
haideti mai dati-va cu pararea , e destul de buna ideea , de ce sa moara?<3W
 

DeletedUser12402

Guest
Contra !!!!

E o Chestia Benevola !
Ce tot zici acolo?

PRONTRA
PRO pt ca ai zis mai su de ce
CONTRA pt ca in 1 rand e acelasi lucru daca vezi pe parcursul bataliei sau la sfarsit, iar 2-lea rand in loc sa fi atent la batalie si sa participi in adevaratul sens al cuv, ai fi atent sa faci 8000 dmg de ex

Si daca lesini vreo 5 oameni,iti mai poti da seama cat damage ai facut?Bineinteles,il poti aproxima...Asadar si prin urmare asa-zisului tau PRONTRA nu i-a fost aduse si motive...
Hai sa zicem...PRO!Bineinteles,inca nu stim formula experientei pe care o castigam la o batalie,dar ceea ce stim e ca conteaza daunele,lesinatii,feritele si se pare ca si rundele...Oricum,asa vom sti cam cata experienta vom lua in urma unei batalii(cu aproximare).
 

DeletedUser5629

Guest
M-am gandit si eu la o idee:

Numele sugestiei:Calculator de damage la o batalie de fort
Ce face? Pai: In timpul unei batalii de fort , sa se faca un mic calculator pe ecranul bataliei care sa adune damage-ul facut , runda de runda.

Avantaje:Nu trebuie sa ne mai uitam la sfarsitul bataliei cat damage am facut.
Am sti daca suntem aproape , sau nu , de un cufar , exp. multa , etc.

Dezavantaje:Nu am gasit.

Nu stiu sa fac o imagine, ca sa arat ce gandesc:razz:
PRO, ar ajuta daca intri pe joc pe la jumate, aflii si tu cat damage ai facut in timp ce mancai floricele de porumb si te uitai la meci.
 

DeletedUser

Guest
CONTRA. Nu e imposibil sa te uiti la finalul bataliei dupa un nume , si nu stiu de ce e atat de important damage-ul , asta e opinia mea.
 

DeletedUser

Guest
PRO..
imi place ideea.... pentru ca ii prea ''fake''
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12011

Guest
CONTRA. Nu e imposibil sa te uiti la finalul bataliei dupa un nume , si nu stiu de ce e atat de important damage-ul , asta e opinia mea.

dar nu ar fi imposibil nici sa sti cat dmg ai facut ...poate intri pe la mijlocul bataliei si vrei sa sti daca ai fost de folos sau nu...fara dmg nu faci nimic...nu poti cuceri un fort...
 

DeletedUser

Guest
contra...eu oricum m-as uita sa vad pe ce loc sunt la daune
si ferite...
 

DeletedUser22509

Guest
prontra...la fel asi face si io ca mr originality:razz: dar e buna ideea!:up:
 

DeletedUser17582

Guest
PRO eu mereu stau sa calculez ce dmg fac pe o foaie:)
 

DeletedUser

Guest
eu iti dau prontra,din simplu motiv ca nu ma intereseaza ,nu vin la batalii..deci imi e indiferent...oricum,e buna ideea.
 
Sus