Campionatul International de Batalii la fort - a doua editie

just4fun

The Boss
In cadrul acestui topic puteti discuta despre campionat.

Daca aveti intrebari nu ezitati sa ni le puneti.
 

DeletedUser24094

Guest
Nu am citit atent si m-am grabit sa ma inscriu :D
La intrebarea cu inventare, credeam ca ma intreaba cate seturi vreau sa imi iau, si am bifat 1 fara sa vad ca primesc anumite seturi.. exista vreo posibilitate sa schimb pe inventar 2?
 

just4fun

The Boss
Nu am citit atent si m-am grabit sa ma inscriu :D
La intrebarea cu inventare, credeam ca ma intreaba cate seturi vreau sa imi iau, si am bifat 1 fara sa vad ca primesc anumite seturi.. exista vreo posibilitate sa schimb pe inventar 2?
Se va putea modifica selectia facuta inainte de start - tot ce trebuie sa faci, dupa publicarea numelor participante sa imi transmiti un ticket/mesaj privat cu noua selectie.
 

DeletedUser24094

Guest
Da, cuferele contin si calul si saua.
Doar ca ne incurca inventarul 2 ca da arme cu viata pentru fort... dar banuiesc ca facem schimburi acolo


#just
inteles, mersi.
 

DeletedUser24094

Guest
Hm.. la inventar 2 e scris bob dalton..
In anunt e Black Bart, sa inteleg ca dalton e corect?
 

DeletedUser10117

Guest
Da adevarat care e faza e Bart sau BOB pana la urma?
 

DeletedUser25046

Guest
Am fi avut mai multe sanse daca intram cu itemele noastre cum a fost anul trecut dar asta inseamna mai multa munca pentru admini, lideri..
 

just4fun

The Boss
Am fi avut mai multe sanse daca intram cu itemele noastre cum a fost anul trecut dar asta inseamna mai multa munca pentru admini, lideri..
Aceasta decizie s-a luat pentru a oferi aceeasi sansa tuturor jucatorilor - nu toti au inventare cu seturi puternice de fort.
 
Ultima editare:

DeletedUser8320

Guest
Cand se va afisa lista finalla cu cei 150 de jucatori ? ca sa stim si noi daca am intrat :)
 

DeletedUser15899

Guest
Cand se va afisa lista finalla cu cei 150 de jucatori ? ca sa stim si noi daca am intrat :)
Sunt locuri suficiente...anul trecut nu am fost prea multi(asa am auzit).
 
Ultima editare de un moderator:

just4fun

The Boss
Sunt locuri suficiente...anul trecut nu am fost prea multi(asa am auzit).
La prima editie, au fost suficienti jucatori inscrisi - este adevarat ca nu au fost toti activi in cadrul luptelor.

Cand se ocupa cele 150 de locuri
formularul va fi deschis pana pe 28 august (posibil aceasta data sa fie redusa pentru a oferi timp suficient alegerii liderilor si a echipei).
Din cate am observat in cadrul formularului de inscriere s-au inscris 280 jucatori, asa ca liderii (voi alege cel mult 5 lideri) vor avea de unde sa aleaga intreaga echipa
 
Ultima editare:

DeletedUser26861

Guest
Buna seara, daca sunt deja 280 de jucatori prin ce metode se vor recruta cei 150?
 

just4fun

The Boss
Asa cum am mentionat si mai sus (si cum este mentionat si in FAQ-ul de la anuntul concursului) liderii vor alege componenta echipei in cazul in care vor fi mai multe inscrieri decat numarul de locuri
 
Sus