Campionatul International de Batalii la fort - a doua editie

DeletedUser25046

Guest
You were able to buy the item (1) John Wesley Hardin's rifle immediately for $80000. You can pick up the item at the market in TWTimes HQ where it was sold.

Plangi putin :)

Toti colegii de echipa stiu ce ai facut si pot confirma asta. Cat despre ce fac eu la turne. Imi pierd multe ore din viata incercand sa fac ceva pentru echipa, iar tu te apuci sa iti furi colegii de echipa, jalnic..
 

DeletedUser26203

Guest
daca vrei sa stii adevarul sa stii ca AM VANDUT TOT LA NEGUSTORUL AMBULANT ( LA MUSTACIOS ) . PENTRU CA NU MA INTERESEAZA CIRCUL FACUT DE TINE PENTRU CARE AI FOST ALES DE CATRE JUCATORI DE A FI LIDER. Asa ca nu te mai da rotund. NU TI-AI RESPECTAT COLEGII DIN ORAS. PUNEM PUNCT ACESTEI DISCUTII CA NU ISI ARE ROSTUL.

Si apropo NU mai am de ce sa bag in seama toti mincinosii si barfitorii pe la colturi. Daca ar afla Devol ca o faceai usoara oare cum ar reactiona ? :)
 

DeletedUser10117

Guest
daca vrei sa stii adevarul sa stii ca AM VANDUT TOT LA NEGUSTORUL AMBULANT ( LA MUSTACIOS ) . PENTRU CA NU MA INTERESEAZA CIRCUL FACUT DE TINE PENTRU CARE AI FOST ALES DE CATRE JUCATORI DE A FI LIDER. Asa ca nu te mai da rotund. NU TI-AI RESPECTAT COLEGII DIN ORAS. PUNEM PUNCT ACESTEI DISCUTII CA NU ISI ARE ROSTUL.

Si apropo NU mai am de ce sa bag in seama toti mincinosii si barfitorii pe la colturi. Daca ar afla Devol ca o faceai usoara oare cum ar reactiona ? :)


Ma omule, tu nu intelegi un lucru, am fost alesi sa reprezentam Romania la concursul international de forturi the west, sa formam o echipa sa lasam ura,frustrarile si atitudinea de copil acasa si sa ne comportam civilizat unii cu altii chiar daca x este tepar pe server Ro.
Multi avem servici,unii au copii acasa , altii au scoala, dar cand s-au inscris pt a reprezenta Romania ca ECHIPA la acest concurs , au ales sa-si sacrifice putin din timpul liber acestui concurs.
Chiar daca castigam sau pierdem,conteaza imaginea pe care o formam ca echipa , crezi ca toti s-au inscris pt premiul care il dau cei de la INNO? nu cred, multi au venit sa faca ceva sa lase o imagine pozitiva "Echipa RO"....

Tu in schimb ce ai facut? Ai furat si pe deasupra mai ai si tupeul sa spui ca tu esti curat ca lacrima, ai spus pe chat ca ai vandut itemele la polonezi,acum ca le-ai dat la mustacios nici tu nu stii ce ai facut...de ce te-ai inscris la acest concurs?...liderii te-au ales sa faci parte din echipa si tu ti-ai batut joc de tot, chiar crezi ca este usor sa tii evidenta la atatia jucatori si sa faci un lucru corect,sa incerci sa castigi batalii? Crezi ca luptele la fort ,tacticile,sunt la fel ca pe serverul Ro?

Apoq ne fura banii? Tu nu ai observat ca pe piata exista produse cu 10-50-100k puse de alti jucatori (Germania,Italia,Brazilia,Spania,Ungaria etc) si ei fac exacta acelasi lucru ce facem noi....la craft la fel si-au ales 4 jucatori cu meserie diferita si ceilalti muncesc pt ei sa avanseze repede cu mestesugul (vezi clasament craft)

Poate si Apoq a gresit cand si-a upgradat unele iteme,poate nefolositoare pt fort,dar asta este acum,celelalte iteme le va impartii,au ei un plan,il vom vedea,daca aveai ceva de spus spuneai frumos cu bun simt, nu incepeai sa faci panarama pe chat,ca esti tu nush ce smecher etc etc
Revisuieste-ti comportamentul de copil macar cand faci parte dintr-o Echipa ,ca restul nu este obligat sa-ti inghita tie frustrarile,din cauza unui joc,din cauza unor jucatori care colectioneaza pixeli.
 
  • Apreciere
Reacții: odm

DeletedUser26203

Guest
Poate si Apoq a gresit cand si-a upgradat unele iteme,poate nefolositoare pt fort,dar asta este acum,celelalte iteme le va impartii,au ei un plan

bine ai spus aici. apoq a gresit. Un lider nu trebuie sa greseasca, ca doar de aceea a fost ales de jucatori sa fie lider :)
 

DeletedUser

Guest
Nu stiu de unde ai auzit tu ca am luat un punct. Am luat 6 puncte si am terminat pe locul 2 in grupa, dar din pacate doar echipa de pe primul loc s-a calificat mai departe. Dar tu zici ca am luat 1 punct pentru ca nu stii, ca nu ai fost acolo :D
 

DeletedUser26566

Guest
Ne-ati facut de ras din nou, mai bine va apucati de altceva ca sunteti pe langa cu luptele de fort epigon , unguru si cu cozmaliviu.
 

DeletedUser

Guest
Ne-ati facut de ras din nou, mai bine va apucati de altceva ca sunteti pe langa cu luptele de fort epigon , unguru si cu cozmaliviu.

Tinand cont ca nu stiu cine esti, ma bucur ca te-am facut de ras. Din pacate am avut ocazia doar de data asta, data trecuta nu am fost. Dar mi-ar fi placut sa te fac de ras si atunci :D
 
Sus