Campionatul international de Lupte la Fort – Tema de discutii

DeletedUser26484

Guest
Revolutie :))) jos adminii, vrem strada la putere =))) si tineri si societatea civila

mai usor bre sa nu va plesneasca cate un vena
Eu il vreau pe Ponta, macar ala dadea un comunicat copy-paste si stia sa minta!
 

just4fun

The Boss
Breee ... asta e lipsa de profesionalism si organizare, iar partea cu "este mult de lucru" nu tine. Listele s-au dat la inceputul lunii - pe 5 daca nu ma insel au fost gata - adica acum 3 saptamani ....

Listele transmise de catre lideri au fost verificate, adaugate idurile de iteme acolo unde era cazul, verificate echipamentele daca exista sau nu - lucruri ce nu se fac de pe o zi pe alta.
sa facem un calcul sumar la cate iteme s-au prelucrat pe fiecare lume de joc:

150 utilizatori x 3 x10 =4500 iteme de adaugat pe fiecare versiune participanta
150 conturi de creat (cu mail, parola si nume) + adaugare xp + adaugare indemanari/atribute.

Pare usor, insa nu este chiar asa.


informatiile primite au fost furnizate in cel mai scurt cu putinta - cateodata, nu poti fi prezent nonstop sa oferi informatia la secunda zero.

VA INSELATI TATICULE -- eu nu am de gand sa astept sau sa stau o jumate de an sa particip la un concurs - era vorba de 10 saptamani. Mai amanati-o voi mult si o sa jucati offlineri - -daca se vor prezenta si aia .

nu eu am decis aceasta amanare ci organizatorii -oricum, cu siguranta a existat un motiv intemeiat pentru aceasta amanare - nu cred ca doreste cineva intentionat sa va indispuna.

@ Ilene

a fost anuntata amanarea pe forum, in tema de anunt
https://forum.the-west.ro/showpost.php?p=859701&postcount=4

@ MARYO8
"nu este usor sa organizezi asa ceva, mai ales ca este pentru prima data."....serios chiar vrei sa te cred?....puteai sa ne duci de nas cu alte vorbe....nu cu aceste cuvinte...practic INNO este incompatibil....intradevar nu este usor sa organizezi asa ceva...chiar daca este pentru prima data,dar banuiesc ca nu ati visat peste noapte apoi ati pus in aplicare planul

Asa cum am spus, nu caut scuze insa intotdeauna pot aparea probleme neprevazute - mai ales cand se intampla ceva pentru prima data.
cu siguranta a doua oara acele probleme vor fi evitate.

Inca odata, imi cer scuze in numele Innogames si a organizatorilor pentru ne placerile create.
 

DeletedUser26379

Guest
ale drq probleme nepravazute... asa ceva.... LA VOI TOT TIMPU APAR CAND O SA FITI DRQ PREGATITI PT CEVA?? inafara de faptul ca sunteti pregatiti oricand vrea cineva sa cumpere pepite :) acolo nu apar probleme , nu apar buguri ,nu apare nimic.
 

DeletedUser16010

Guest
Toxici mai sunteti ma :)

Ma intreb daca ati fi fost voi in locul lor ce faceati?
Nu stiu de ce, dar parca numai comunitatea .ro e ''nemultumita'' de intarziere.
 

DeletedUser

Guest
intarzierea este acea parte a problemei cu care eu m-am obisnuit deja.
face parte din joc, asa cum face parte din joc bara portii la fotbal.

comunicarea insa tine de oameni... acei oameni. aici intradevar este o problema.
dar, cum veni vorba de fotbal: si arbitrii sunt oameni, si ei pot gresi. :smile:
 

DeletedUser26484

Guest
Eu zic sa ne linistim, e doar un joc pana la urma, nimeni nu v-a obligat sa va inscrieti la turneu, daca incepem cu nervi inainte de prima batalie nu vad nimic pozitiv, in primul rand degeaba ii acuzam pe adminii nostri, nu ei organizeaza turneul international, au si ei o vina minora ca nu au anuntat din timp, sa nu credeti ca iau apararea adminilor, nu fac discriminari,urasc pe toata lumea dar haideti sa ne relaxam cateva zile pana incepe.
Sau mai bine zis 4 zile sa ne facem comozi si sa ne conectam(prietenii stiu de ce)
 

DeletedUser8499

Guest
Eu zic sa ne linistim, e doar un joc pana la urma, nimeni nu v-a obligat sa va inscrieti la turneu, daca incepem cu nervi inainte de prima batalie nu vad nimic pozitiv, in primul rand degeaba ii acuzam pe adminii nostri, nu ei organizeaza turneul international, au si ei o vina minora ca nu au anuntat din timp, sa nu credeti ca iau apararea adminilor, nu fac discriminari,urasc pe toata lumea dar haideti sa ne relaxam cateva zile pana incepe.
Sau mai bine zis 4 zile sa ne facem comozi si sa ne conectam(prietenii stiu de ce)

Ai foarte mare dreptate. <3W
 

DeletedUser18307

Guest
eu zic sa ne linistim, e doar un joc pana la urma, nimeni nu v-a obligat sa va inscrieti la turneu, daca incepem cu nervi inainte de prima batalie nu vad nimic pozitiv, in primul rand degeaba ii acuzam pe adminii nostri, nu ei organizeaza turneul international, au si ei o vina minora ca nu au anuntat din timp, sa nu credeti ca iau apararea adminilor, nu fac discriminari,urasc pe toata lumea dar haideti sa ne relaxam cateva zile pana incepe.
Sau mai bine zis 4 zile sa ne facem comozi si sa ne conectam(prietenii stiu de ce)


atentieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, fara spam !
 

just4fun

The Boss
conturile au fost generate din cate am observat.
multi dintre voi ati primit deja pe mail un mesaj de confirmare a contului (mesajul de activare).
in cazul in care au existat conturi pe .net deja activate de voi, sau numele era ocupat, s-a adaugat la finalul numelui un .

daca nu reusiti, depuneti un ticket (pe .ro) si se va verifica/rectifica problema (adresa de mail spre exemplu)
 

DeletedUser8499

Guest
conturile au fost generate din cate am observat.
multi dintre voi ati primit deja pe mail un mesaj de confirmare a contului (mesajul de activare).
in cazul in care au existat conturi pe .net deja activate de voi, sau numele era ocupat, s-a adaugat la finalul numelui un .

daca nu reusiti, depuneti un ticket (pe .ro) si se va verifica/rectifica problema (adresa de mail spre exemplu)

Am cont acolo de LV 1
 

DeletedUser16010

Guest
J1kQs4Z.png


:D Contu-i facut deja :)
 

SIR Eduard 76

Greenhorn
conturile au fost generate din cate am observat.
multi dintre voi ati primit deja pe mail un mesaj de confirmare a contului (mesajul de activare).
in cazul in care au existat conturi pe .net deja activate de voi, sau numele era ocupat, s-a adaugat la finalul numelui un .

daca nu reusiti, depuneti un ticket (pe .ro) si se va verifica/rectifica problema (adresa de mail spre exemplu)

INTREBARI: Avem un termen pana cand primim mail? Avem un termen pana cand trebuie sa confirmam sau sa activam conturile? Cum se va numi lumea in care se v-a desfasura concursul?
Eu deocamdata n-am primit nici un mail.
M-am inscris in concurs cu numele SIR Eduard 76 de pe Indiana.
 

Ilene

Viceprimar
Nu am primit e-mail pentru confirmare.

Pe .net apare awesomia in lista lumilor. Aici nu apare !

M-am saturat sa ma informez tot de pe la alte servere. Deja acest concurs incepe sa-mi dea o senzatie de greata !
 

DeletedUser25046

Guest
Nu am primit e-mail pentru confirmare.

Pe .net apare awesomia in lista lumilor. Aici nu apare !

M-am saturat sa ma informez tot de pe la alte servere. Deja acest concurs incepe sa-mi dea o senzatie de greata !

ia cu lamaie
 

DeletedUser24094

Guest
Nu am primit e-mail pentru confirmare.

Pe .net apare awesomia in lista lumilor. Aici nu apare !

M-am saturat sa ma informez tot de pe la alte servere. Deja acest concurs incepe sa-mi dea o senzatie de greata !

pe .net are loc campionatul, nici nu va aparea awsomia pe .ro.

Au fost destul de clari si adminii nostri.


Daca nu ai primit inca mail incearca aici https://www.the-west.net/?page=change_password

Pui numele, adresa de mail care ai dat-o liderului si gata.
 
Sus