Campionatul international de Lupte la Fort – Tema de discutii

just4fun

The Boss
INTREBARI: Avem un termen pana cand primim mail? Avem un termen pana cand trebuie sa confirmam sau sa activam conturile? Cum se va numi lumea in care se v-a desfasura concursul?
Eu deocamdata n-am primit nici un mail.
M-am inscris in concurs cu numele SIR Eduard 76 de pe Indiana.

din ce observ, ai contul activat - trebuie doar sa faci o recuperare de parola

https://www.the-west.net/?page=change_password

Nu am primit e-mail pentru confirmare.

Pe .net apare awesomia in lista lumilor. Aici nu apare !

M-am saturat sa ma informez tot de pe la alte servere. Deja acest concurs incepe sa-mi dea o senzatie de greata !
Concursul se organizeaza pe .net si drept urmare acolo va aparea serverul.

spre exemplu, in cazul tau, adresa de mail este ocupata de un alt cont - depune ticket, asa cum am mai mentionat anterior (pe .ro) si se va verifica/remedia problema.
 

SIR Eduard 76

Greenhorn
din ce observ, ai contul activat - trebuie doar sa faci o recuperare de parola

https://www.the-west.net/?page=change_password


Concursul se organizeaza pe .net si drept urmare acolo va aparea serverul.

spre exemplu, in cazul tau, adresa de mail este ocupata de un alt cont - depune ticket, asa cum am mai mentionat anterior (pe .ro) si se va verifica/remedia problema.

Multumesc pentru raspuns just4fun si totusi poti sa-mi spui si cum se va chema lumea? :)
 

DeletedUser16702

Guest
Confirmare.

Din cate am vazut la mine in echipa si la ceilalti lideri sunt foarte multi jucatori care nu au primit inca acel mail de confirmare, chiar trebuie sa faca toti tichet? sunt cam 40-50% fara mail de confirmare...
 

Ilene

Viceprimar
crezi tu, victore, ca e gata ! treaba e mai complicata din diverse motive si rezultatul e ca la surprize-surprize !
 

just4fun

The Boss
cine a mai avut cont pe .net activ pana la un momentdat, nu a mai primit mail de confirmare.

totusi toate conturile sunt generate si au echipamentele adaugate.
in unele cazuri, cand numele era ocupat s-a adaugat un . la finalul numelui sau s-a pastrat vechiul nume alocat adresei de mail date la inregistrare.
 

DeletedUser26484

Guest
sper sa raspundeti si la tickete inainte sa inceapa bataliile, se pare ca se va alege praful de turneul asta in ritmul asta, e inadmisibil sa ai 50-60 jucatori care sunt inscrisi si nu au primit mail de confirmare, nu mai are rost sa o dam in stanga si in dreapta ca cei de la net sunt responsabili, voi ati colaborat cu ei, nu noi jucatorii, voi cei de la ro ne-ati propus turneul, deci va rog sa raspundeti in timp util si la ticketele facute daca vreti sa avem echipa acolo, de amanari nu am zis nimic, nu a depins de voi, dar sincer deja mi se pare bataie de joc, nu am cerut noi turneu , ne-am inscris pentru ca am vrut batalii frumoase si sa demonstram ca putem face ceva frumos si sa ne batem ca o echipa cu oricine dar se pare ca nu suntem lasati.
o zi buna
 

DeletedUser25082

Guest
neata
oameni buni, voi stiti ca orasele nu sunt construite si ca trebuie luat tot de la 0?
 

DeletedUser15359

Guest
sper sa raspundeti si la tickete inainte sa inceapa bataliile, se pare ca se va alege praful de turneul asta in ritmul asta, e inadmisibil sa ai 50-60 jucatori care sunt inscrisi si nu au primit mail de confirmare, nu mai are rost sa o dam in stanga si in dreapta ca cei de la net sunt responsabili, voi ati colaborat cu ei, nu noi jucatorii, voi cei de la ro ne-ati propus turneul, deci va rog sa raspundeti in timp util si la ticketele facute daca vreti sa avem echipa acolo, de amanari nu am zis nimic, nu a depins de voi, dar sincer deja mi se pare bataie de joc, nu am cerut noi turneu , ne-am inscris pentru ca am vrut batalii frumoase si sa demonstram ca putem face ceva frumos si sa ne batem ca o echipa cu oricine dar se pare ca nu suntem lasati.
o zi buna

nu mai asteptati ticketele cine are cont cu nick-ul din lista sa isi schimbe parola
https://www.the-west.net/?page=change_password

cine nu are cont de loc inseamna ca a avut odata cont asa cum a spus just si trebuie sa-si aminteasca nickul cu care a jucat si sa dea restetare parola

doar cine nu isi mai aminteste parola de la mail sau cine nu isi mai aminteste nickul cu care a jucat odata pe .net(daca a jucat) sa trimita ticket sa i se schimbe mailul respectiv sa i se spuna care era nickul.


da pm,avem deja oamenii care intemeiaza orasele,avem lista cu fiecare echipa in ce oras trebuie sa intre(veti fi anuntati acolo cine/unde/cum)
trebuie doar sa vedem cine are cele mai bune haine pt construire sa poata dezolva orasul


Va rog sa nu va faceti buildul acolo imediat,discutati cu liderul de echipa sau sa il faceti conform stabilit,nu va bagati aiurea in orase,nu atacati forturi.
lucrati pentru produse de craft si logati-va sa primiti pepitele de logare pt a intra cu cp la batalii.
 

DeletedUser25643

Guest
help !

salve !
a intrat cineva in lumea noua ? la mine scrie " maintenance " ,scuzati-mi franceza .
merci anticipat pt. raspuns

pac
 

DeletedUser26484

Guest
Serverul a fost activat acum 15 minute!

Succes echipei nostre!

e foarte interesant cum raspundeti pe forum dar la tichete nu aveti bunavointa sa raspundeti, e mai simplu sa stam la taclale pe forum decat sa dam un raspuns la un tichet legat de campionat, succes carei echipe? multi nu au putut intra nici pana acum si nici nu au primit raspuns la tichet, felicitari pentru organinare
 

just4fun

The Boss
e foarte interesant cum raspundeti pe forum dar la tichete nu aveti bunavointa sa raspundeti, e mai simplu sa stam la taclale pe forum decat sa dam un raspuns la un tichet legat de campionat, succes carei echipe? multi nu au putut intra nici pana acum si nici nu au primit raspuns la tichet, felicitari pentru organinare

nu stiu unde zici ca ai trimis ticket insa pana in prezent s-a raspuns la tot ce facea referire la campionat.
 
Sus