Cand iei ban...

  • Autor subiect anti stres
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11216

Guest
Cand iei ban iei doar pe o lume? Sau pe toate?

§9) Pedepse

9.1 Încălcarea regulamentului poate duce, în funcție de situație, la banare temporara/permanenta, scăderea de nivele, demolarea clădirilor din oraș, ștergerea contului, sau alte sancțiuni

poti primi ban doar pe o lume, dar poti fii banat si pe toate lumele, depinde de incalcarile ....
 

DeletedUser

Guest
Pai daca e una minora... gen ca am transferat bani de pe un cont pe altu... asa a facut un prieten de al meu si ma rugat sa postez ca nu stie sa faca cont pe forum (are 11 ani).
 

DeletedUser11216

Guest
Pai daca e una minora... gen ca am transferat bani de pe un cont pe altu... asa a facut un prieten de al meu si ma rugat sa postez ca nu stie sa faca cont pe forum (are 11 ani).

poate primi : banare temporara/permanenta , scăderea de nivele , va alege un cont care va fii scos banul, din care se va scădea cateva nivele ...
 

DeletedUser

Guest
Pai daca e una minora... gen ca am transferat bani de pe un cont pe altu... asa a facut un prieten de al meu si ma rugat sa postez ca nu stie sa faca cont pe forum (are 11 ani).

Dca ai putea fi si mai explicit ar fi perfect :).

Daca a facut schimb de avantaje intre lumi, va fi banat timp de o saptamana, doar pe lumea pe care a fost raportat ca a facut schimb.
Daca ambele conturi erau pe aceiasi lumea, pedeapsa va fi putin mai aspra :D, un cont va ramane banat permanent, iar celalalt va avea scazute 2 levele, asta in caz ca ai doar doua conturi(btw nu crede nimeni povestea ca varul tau nu stie, bla bla. :D, stim bine ca tu esti faptasul :D )
 

DeletedUser593

Guest
La 15 puncte iei ban doar pe o lume si la 50 puncte iei ban global (Si permanent, tot odata)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus