Carnetel

  • Autor subiect sublimal13
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Nume sugestie:CARNETEL

Descriere sugestie:Propun sa existe un carnetel unde jucatorii pot scrie ce vor.Acesta nu va fi public, putand fi vazut doar de jucator.Astfel jucatorii ar putea sa isi scrie programul, jucatori pe care vor sa-i dueleze, forturi la care sa participe, si multe altele.Acest carnetel sa poata fi accesat de pe un buton la fel ca cel de la telegrame.

Avantaje:Ar ajuta putin jucatorii(chiar daca nu foarte mult), este usor de implementat.

Dezavantaje:nu prea gasesc vreunul


De multe ori mi s-a intamplat sa vreau sa duelez un jucator, dar apoi nu il mai gaseam sau nu-mi aminteam numele lui.Daca exista acest carnetel puteam sa scriu pur si simplu numele jucatorului in el si sa ma uit in carnetel.
 

DeletedUser

Guest
daca ar fi un carentel care nu ar fi facut public,niste randuri din el ar suna cam asa :

1.nu uita sa il iei pe "player " in p***
2.rupele gatu la fortu` "habar-nam"


deci pro :X
 

DeletedUser

Guest
pro de ce nu pentru ca e o solutie la multe din probleme.Pe lumea 1 eram bandit si pe majoritate voiam sa ii bat si asa as putea sa imi fac si eu o ordine in plus<3W
 

DeletedUser

Guest
Lol ce dc near trebuie carnetele ce idei o sa va vina........dc nu implementai si masini avioana facetil 3d .......daca vrei '''carnetele'''dut si iati un carnet de la magazin ce nu sti sa scrii??
 

DeletedUser

Guest
Lol ce dc near trebuie carnetele ce idei o sa va vina........dc nu implementai si masini avioana facetil 3d .......daca vrei '''carnetele'''dut si iati un carnet de la magazin ce nu sti sa scrii??

vad ca tu nu sti sa scri corect, nu eu

daca intri 10 minute pe the west si vrei sa-ti notezi ceva nu mergi la magazin sa-ti cumperi carnetel, poti scrie direct acolo

si nu mi se pare o idee SF cum o consideri tu, nu are nicio legatura cu masinile sau cu avioanele(poate doar in capul tau) si toate jocurile sunt 3d
 

DeletedUser

Guest
PRO
Puna acum imi notam lucrurile pentru joc in notepad...:(
 

DeletedUser

Guest
Contra...daca nu vrei sa uiti numele unu jucator..fa raportul public si asa nu o sa ti se stearga...si cand ai nevoie te uiti prin rapoarte si il gasesti...
sau poti folosi pur si simplu un pix si o foaie de hartie
 

DeletedUser

Guest
E deja un script pentru asta cu toate ca nu stiu daca merge pe noua versiune...
Oricum, pro, se merita.
 

DeletedUser12169

Guest
contra invata sa scri de mana sau fa un document .txt daca sti al ce ma refer cu programul tau pe ziua respectiva... ce spui tu ar fi inca un lucru inutil adaugat in the west lafel ca biserica...
 

DeletedUser

Guest
vad ca tu nu sti sa scri corect, nu eu

daca intri 10 minute pe the west si vrei sa-ti notezi ceva nu mergi la magazin sa-ti cumperi carnetel, poti scrie direct acolo

si nu mi se pare o idee SF cum o consideri tu, nu are nicio legatura cu masinile sau cu avioanele(poate doar in capul tau) si toate jocurile sunt 3d

Poti sa deschizi un notepad, il numesti "The West" si scrii acolo tot ce iti pofteste inima.
 

DeletedUser2854

Guest
PRO orice adaos care nu modifica prea mult jocu este binevenit
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus