Cateva idei(3)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Nume sugestir (1): Greutate /...deci nu va ganditi ca un inventar nelimitat e prea exagerat?? stiu ca e doar un joc dar iar mai trebui putin (dupa mn) deci eu propun sa fie greuate in joc De exemplu : Un cartof(noul produs dupa noul update) sa aiba0,05 kg sau cv de genu intelegeti voi
Omul va putea duce la inceput doar 10 kg (acestea nu includ pe cele care le aveti echipate) iar dupaceia sa fie o misiune De la barmanul Henry Walker <3W
care va va da un rucsac (stiu ca exista deja unul in joc ) acesta va creste greutatea pe care o puteti duce cu 10 kg Deci 20 kg
Ca sa va cresteti cat puteti duce va trebui sa aveti puncte pe rezistenta ...
sau sa aveti un animal De exp :magarul va duce plus 50 kg poneiul 20kg calul alb 30 kg calul arab 25 kg iar calul american 25 kg tot asa (daca se vor implementa mai multe)
NUme sugestie 2: Stiu ce va ganditi dupa cea ati citit ^^^ dar nu va speriati (daca se va implementa) la banca putem pune intrun cont produsele noastre (BTW nu numai produsee vor avea greuatea toate vor avea...daca nu vati dat seama) acest cont poti baga inteme aproape nelimitate adika 250 kg nu prea nelimitat ......
Nume sugestie (3) : animale de companie :)
Stiu ca sa mai propus dar a fost demult Stiu ca o sa ziceti (HAHAHA ce tot di The West Wars sa fie implementat in The west,,,, si ca nu vrem sa se transforme in facebook) dar sa stti ca prima data facebook a avut pantaloni si curelele......nu noi /.......
Nah inapoi la idee Vom putea ave un animal de companie putem alege din doua Animal zburatot Sau caine acestea ne vor da bonusuri depende de animal (la aceste anumale ca la noi vom putea pune puncte la skill ..) animalul va avea 15 lvl si aceste lvl le facem prin dueluri intre animale sau prin cresterear lor (daca il creste prin dueluri va fi agresiv si va da bonusuri a dueluri daca il crestem frumos va fi bland si ne va da bonusuri la muni prima va fi buna la duelisti) ca sa iii facem lvl mai putem sai dam mancare si apa .......cam asta am dezis stiu ca el lung da nah...... Dany sining off
 

DeletedUser

Guest
ai face mai bine sa pui fiecare sugestie in alt topic. Altfel, ideile se amesteca si nu mai stim la ce se da PRO sau CONTRA.
Cred ca adminii vor sterge sau vor inchide acest topic exact din acest motiv.
La care din 3 sa raspunda ceilalti?
Citeste Regulile de postare
 

DeletedUser

Guest
ai face mai bine sa pui fiecare sugestie in alt topic. Altfel, ideile se amesteca si nu mai stim la ce se da PRO sau CONTRA.
Cred ca adminii vor sterge sau vor inchide acest topic exact din acest motiv.
La care din 3 sa raspunda ceilalti?
Citeste Regulile de postare

nu ca e prea multa treaba dar sa pun trei topicuri e prea exagerat
 

DeletedUser

Guest
CONTRA.
1.Extrem de multa munca.
2.Ar complica mult jocul.
3.Ai scris gresit.E foarte greu de inteles.
4.N-ai model de postare.
5.Prima idee ar fi un dezavantaj pentru jucatori care doresc sa pastreze obiectele in inventar.
 

DeletedUser12169

Guest
1. Contra
2. Contra
3. Contra
The west nu este pentru tine iti sugerez sa cauti un joc dinala in care oamenii dau click pe animalu tau sa iti creasca sau ceva de genu iar greutatea ar face jocul prea greu pentru jucatorii de nivel mic si ar fi enervanta pentru cei de nivel mare cu multe iteme nenumarate seturi de duel fort si munci arme la greu sa vad cum le includ ei in 250 kg...iar la a doua idee logic ca e contra pentru ca se leaga de prima
 

DeletedUser10054

Guest
CONTRA la toate.Cea cu limitarea rucsacului ,din câte țin eu minte ,se afla în road map.Unde apare model model de postare???
NUME SUGESTIE:
DESCRIERE SUGESTIE:
AVANTAJE:
DEZAVANTAJE:
Şi încearcă sa propui fiecare idee în parte .
 

DeletedUser

Guest
Nume sugestie (3) : animale de companie :)
Stiu ca sa mai propus dar a fost demult Stiu ca o sa ziceti (HAHAHA ce tot di The West Wars sa fie implementat in The west,,,, si ca nu vrem sa se transforme in facebook) dar sa stti ca prima data facebook a avut pantaloni si curelele......nu noi /.......
Nah inapoi la idee Vom putea ave un animal de companie putem alege din doua Animal zburatot Sau caine acestea ne vor da bonusuri depende de animal (la aceste anumale ca la noi vom putea pune puncte la skill ..) animalul va avea 15 lvl si aceste lvl le facem prin dueluri intre animale sau prin cresterear lor (daca il creste prin dueluri va fi agresiv si va da bonusuri a dueluri daca il crestem frumos va fi bland si ne va da bonusuri la muni prima va fi buna la duelisti) ca sa iii facem lvl mai putem sai dam mancare si apa .......cam asta am dezis stiu ca el lung da nah...... Dany sining off

Cu lacrimi am râs! :P
Ai impresia că joci webkinz ?:D
 

DeletedUser

Guest
contra,
1. nu suntem la piata
2. la fel
3. nu foloseste la nimic,care vor neaparat... este magarul in joc :D
 

DeletedUser

Guest
contra
1.am lvl 31 si mi-ar trebui 3 rucsace la ce noroc am
2.ai vazut tu banci pentru obiecte vreodata?
3.dueluri cu animale?

4.nu ai model de postare
5.ideile tale parca le-am mai vazut intr-un multiplayer
6.1 si 2 sunt foarte nereusite
7.mai lucreaza la a 3 a(as fi pro daca ai mai gandi-o

<3W
 

DeletedUser

Guest
1. CONTRA- ar fi o problema pentru cei care colectioneaza iteme si produse
2. CONTRA- e bine asa, de ce sa se schimbe, stricati jocul
3. CONTRA- vine animalul de companie la fort si iti da viata?=))
 

DeletedUser12402

Guest
Omule invata sa scri ca mi-a fost cam greu sa inteleg ce ai scris acolo...
1.Aceasta idee se afla deja in RoadMap.CONTRA!
2.Si daca avem nevoie de obiecte pentru munci?CONTRA!
3.CONTRA!Ce bonusuri vor da aceste animale de companie?
 

DeletedUser

Guest
totusi e doar un joc ... nu trebuie sa fie perfect real . mie oricum imi place sa colectionez obiecte asa ca sunt contra
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus