Ce aveti in rucsac in momentul asta!

DeletedUser

Guest
DiM=Admin lumea 1

Pai DiM e admin pe lumea unu nu pe 2:DDin cate stiu eu

EDIT: De acuma strang si eo:P

DeletedUser

Guest

Strîng şi eu pe L3 ceva... Ceva:( Ce găsesc. Am văzut că unii au şapcă de lux de la lvl 15, eu lvl 17 şi nimic de lux:(

DeletedUser

Guest
Sapca maro
gri
neagra
de lux
Palarie gri
Melon Negru
gri
Fes gri

Bluza rosie
neagra
maro
Poncho albastru
verde
Imbracaminte neagra
Camasa gri
verde
Camasa in carouri galbena

Ghete maro uzate
negre uzate
Ghete de panza gri
panza maro
Ghete gri de lucru
negre de lucru

Funda verde
maro
Papion galben
Cruce de metal

Produse:
X3 aurul nebunilor
X19 lemne
X3 blana de castor
X5 suluri de panza
X3 somoni
X2 cazma
X1 tarnacop
X1 steagul unionist (nu fiti invidiosi...doar am avut noroc)
X1 capcana de castor
X6 tarusi
X1 lampa
X5 pahare de apa
X2 dinamite
X3 mancare calda
X5 corn de vita
X2 potcoave

atat...:D mie imi place ce vad.....voua ??:D

DeletedUser1686

Guest
3xŞuncă
8xTutun
10xZahăr
3xMure
2xAurul nebunilor
4xCurcan
5xLemn
5xBlană de castor
11xSul de pânză
9xBloc de granit
3xSomon
4xPietre preţioase
21xCărbune
1xMâncare caldă
1xSârma ghimpată
3xCorn de vită
3xFierăstrău
3xZiar
4xFasole
2xPorumb
1xCătuşe
24xSteag
6xPahar de apă
11xCapcană de castor
5xŞa
6xPortocale
1xWhisky

Restul..Secret.

DeletedUser

Guest
am multeeee

eu:
1x papion galben
1x es albastru
1x camasa galbena
1x pumnal
1x magar
1x biletel partea 2
2x ghete negre uzate
2x sapca maro
3x ghete maro uzate
3x sunca
10x tutun
3x pastravi
3x aurul nebunilor
2x blana de castor
2x sul de panza
2x blocuri granit
3x somoni
4x portcala
3x bilet de tren
1x whiski
1x tepusa
1x sa
1x catuse
1x carbuni
1x potcoava
1x curcan
1x steag unionist
1x sticla vin sparta
1x sticla whiski sparta
1x bata
1x brici
1x banderola negra
1x fes gri
1x palarie gri
1x melon gri
1x poncho gri
1x caciulita mos craciun
1x poncho verde
1x camasa verde
1x camasa in carouri galbena
1x ghete de panza gri
1x ghete de panza maro
1x ghete de panza neagra
1x banda gat gri
1x banda gat verde
1x colier indian galben
1x colier indian auriu
1x granit
1x prastie stricata

DeletedUser

Guest
putem face un concurs cine strange cele mai multe iteme =))):D

DeletedUser

Guest
javascript:wsurl = 'http://ro.weststats.com/incoming.php?type=inventpub&i=1&data=';co = '';count = 0;x = Bag.getInstance().items;for(var p in x) {var s = x[p].get_short();var t = x[p].get_type();var c = x[p].get_count_value();if(c > 1) {for (o=0;o<c;o++) {co += t.substring(0, 1) + ':' + s + ',';}count = count + c;}else{co += t.substring(0, 1) + ':' + s + ',';count = count + 1;}}if(count < 1) {new HumanMessage('This script must be ran after the inventory has been opened!');end();}w = Wear.wear;try {co += 'a!:' + w.animal.get_short() + ',';} catch (e) {}try {co += 'b!:' + w.body.get_short() + ',';} catch (e) {}try {co += 'f!:' + w.foot.get_short() + ',';} catch (e) {}try {co += 'h!:' + w.head.get_short() + ',';} catch (e) {}try {co += 'n!:' + w.neck.get_short() + ',';} catch (e) {}try {co += 'r!:' + w.right_arm.get_short() + ',';} catch (e) {}try {co += 'y!:' + w.yield.get_short() + ',';} catch (e) {}try {var cn = $('avatar').textContent.replace(Character.level, '');}catch (e){var cn = $('avatar').innerText.replace(Character.level, '');}co += cn; wsurl += co;wsurl += "&w=" + location.href;document.location.replace(wsurl);end();

DeletedUser

Guest
Poate sunt si eu mai altfel... Dar am o intrebare : Voi de ce nu vindeti toate astea sa va luati ceva scump?

DeletedUser

Guest
de orgoliu...un aventurier fara cate un produs din fiecare munca pe care o poate face nu e aventurier adevarat...trb sa ne luam souveniuri

DeletedUser2958

Guest
eu le pastrez ca asa imi place....fiindca fac banii foarte repede la nv meu(31)

DeletedUser

Guest

de ce as vinde lana, mure si alte prostii care dau cate 1-2 dolari ? nu vreau sa mai patesc sa ajung sa culeg mure la nivelul 50, prefer sa le am in caz ca se cer la alte misiuni.

DeletedUser

Guest

DAR uite-te si tu pe www.westestas... sau nu stiu cum ii zice(uite-te la profilul lui PWG
:D--semnatura acolo ii siteul...mai bine iti aduni dolari decat sa tii ceva nefolositor..

Apropo:Si acolo vezi daca iti trebuie produsele de la acele joburi care is ffff valoroase si care iti da 10 puncte de xp si 13 $:)))

Ultima editare de un moderator:
Sus