Ce aveti in rucsac in momentul asta!

DeletedUser

Guest
de curiozitate intreb de ce tii atatea arme? nu e mai bine sa o tii pe cea mai buna si restul sa le vinzi? :-?? eu cel putin asa fac. :]
 

DeletedUser

Guest
Şapcă maro
Şapcă neagră
Fes gri
Fes albastru
Pălărie gri
Îmbrăcăminte gri
Cămaşă verde
Ghete negre uzate
Ghete de pânză maro
Ghete gri de lucru
Colier indian verde
Colier indian albastru
Fundă neagră
Aurul nebunilor

9
Curcan

2
Lemn

2
Lemn

20
Blocuri de granit

4
Somon

3
Mâncare caldă
Rindea

2
Ulcior
Fierăstrău
Steag

2
Bilet de tren
Pahar de apă

4
Rolă de sârmă

6
Capcană de castor
Deringer de precizie
 

DeletedUser

Guest
a vrut baiatu sa scrie piele de castor...dar e BLANA de castor...
Asa cred;))
 

DeletedUser

Guest
inventarul pe lumea 2.
cel de pe un nu-l arat ca va speriati :D
 

Atașamente

  • Clipboard02.jpg
    Clipboard02.jpg
    113,6 KB · Vizualizări: 539

DeletedUser

Guest
:eek::eek::eek:
Nu cred...incredibil cate obiecte ai(stiu ca esti admin)


sunt admin doar pe lumea 1. inventarul ala e de pe lumea 2 unde nu am nici un drept.


uite aici inventar de admin :D
pe lumea 1
 

Atașamente

  • Clipboard02.jpg
    Clipboard02.jpg
    114,1 KB · Vizualizări: 846

DeletedUser

Guest
sunt admin doar pe lumea 1. inventarul ala e de pe lumea 2 unde nu am nici un drept.


uite aici inventar de admin :D
pe lumea 1

cum se cheama Buntline ala pe care il ai

PS:si dc nu poarti niciodata iteme pe care le ai k nu prea leam vazut pe tn
 

DeletedUser

Guest
Dim am si eu o intrebare: De unde iei banii?Daca e o munca la care?
 

DeletedUser2097

Guest
sunt admin doar pe lumea 1. inventarul ala e de pe lumea 2 unde nu am nici un drept.


uite aici inventar de admin :D
pe lumea 1

da,.....mare lucru.eu pe L1 am de 3 ori mai multe iteme si produse.ce are asa multe.sa va arat eu.:D
PS:este vreo meserie pe care sa nu o poti face?si de ce le tii pe toata,ca multe le ai de mai multe ori?si altele nici nu iti trebuie.iar jocul...mai este placut?si nu doar pe L1(unde esti admin)ci si pe L2?
 

DeletedUser

Guest
Dim am si eu o intrebare: De unde iei banii?Daca e o munca la care?

pe L1 fiind admin imi pun ce vreau
dar pe L2 muncesc intens la job-uri cu noroc (munitie, comert cu indienii, vanzare de arme indienilor, evanghelizare) si pica obiecte bunicele.
iar ce nu-mi pica iau cu bani facuti pe la mina de argint sau defrisare de paduri.



da,.....mare lucru.eu pe L1 am de 3 ori mai multe iteme si produse.ce are asa multe.sa va arat eu.:D
PS:este vreo meserie pe care sa nu o poti face?si de ce le tii pe toata,ca multe le ai de mai multe ori?si altele nici nu iti trebuie.iar jocul...mai este placut?si nu doar pe L1(unde esti admin)ci si pe L2?

alexys, pe lumea 1 ai doar 48 de iteme in inventar. nu incerca sa minti ca exista metode de a verifica.

cat despre faptul ca le pastrez pe toate raspunsul este foarte simplu. pe lumea 2 fac bani cash destui incat sa nu am nevoie sa vand obiecte.
 

DeletedUser

Guest
si inventaru meu :D....pacat am mai vandut din ele...


P.S nu tin banii niciodata la mn ;) am banca de lvl 7 adica 6000$ in contu personal asa ca....

f_MyInventorim_ae4b013.png
 

DeletedUser2097

Guest
alexys, pe lumea 1 ai doar 48 de iteme in inventar. nu incerca sa minti ca exista metode de a verifica.

cat despre faptul ca le pastrez pe toate raspunsul este foarte simplu. pe lumea 2 fac bani cash destui incat sa nu am nevoie sa vand obiecte.

eu am zis sub forma ironica,si ca ai f multe.as vrea eu sa am jumatate din cate ai tu:D
edit:Probabil te-ai speriat cand am zis ca am de 3 ori mai multe,si ai verificat (glumeam)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
DiM vinde toate obiectele de pe lumea 1 sa vedem cati bani faci:)) (glumesc) oricum cred ca ar da eroare pentru prea multi bani:)
 
Ultima editare de un moderator:
Sus