Ce aveti in rucsac in momentul asta!

DeletedUser2097

Guest
e mai tare inventarul meu pe L3 ;)

Depinde din ce pdv zici asta:ca numar de obiecte/valoarea totala/etc.
De exemplu,si al meu este ma tare dpdv al nr total de iteme,sau ca valoare,insa cred ca PWG are mai multe obiecte diferite decat mine.
 

DeletedUser

Guest
Depinde din ce pdv zici asta:ca numar de obiecte/valoarea totala/etc.
De exemplu,si al meu este ma tare dpdv al nr total de iteme,sau ca valoare,insa cred ca PWG are mai multe obiecte diferite decat mine.

si ca numar si ca valoare si ca obiecte diferite :) nu am dubluri ;) colectionez toata itemele si tot ce e dublura vand pentru ca am nevoie de bani sa cumpar ce nu gasesc la munci ;)
 

DeletedUser

Guest
http://ro.weststats.com/Inventory/25a0a17a286a475096cc9d96ac34b4de/

Cele 8 iteme care nu se vad sunt:

-Cravata neagra
-Joben maro
-Revolver nr.1
-Geaca de piele neagra
-Coasa mortii
-Mustang
-Ghete de lux
-Baston de plimbare

Eeeee...pai asa imi pun si eu orice vreau daca sunt admin.Macar nu te mai lauda cu ce ai luat doar din 2 click-uri din Admin Tools.
L4
L8-lvl 33 full motrica
Beta

Aviz celor care nu stiu de gluma sau nestiutorilor:nu poti pune bani/obiecte/etc. din Admin Tools pe o lume pe care nu esti admin,si,mai ales daca esti moderator(doar modereaza forumul,nu si lumile de joc.
 

DeletedUser2097

Guest
Eeeee...pai asa imi pun si eu orice vreau daca sunt admin.Macar nu te mai lauda cu ce ai luat doar din 2 click-uri din Admin Tools.
L4
L8-lvl 33 full motrica
Beta

Aviz celor care nu stiu de gluma sau nestiutorilor:nu poti pune bani/obiecte/etc. din Admin Tools pe o lume pe care nu esti admin,si,mai ales daca esti moderator(doar modereaza forumul,nu si lumile de joc.


PWG nu e admin pe nici o lume.
 

DeletedUser2097

Guest

I know!Uite-te la literele mici.:P;)
I love LemonChiffon color and size 1.:X

Mda,mi-ai facut-o:))).

Edit:eek:biecte si indemanari se pot pune,ca nu stau adminii sa cumpere diferitele obiecte pe care le au i inventar.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14808

Guest
Ce aveţi în rucsac în momentul ãsta !

Lumea 2


2rmukwg.jpg


Searã plãcutã.


iSavage


Edit : Cum aş putea sã scap de Portocalã Zharistã şi Peste Împuţit ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
nu cred ca mai poti sa scapi de ele faceau parte din misiunea de HALLOWEEN si daca nu ai facut mis de halloween nu cred ca poti sa le mai vinizi/.<3W:(
 

DeletedUser

Guest
iSavage, Johnny Test Tedi, voi nu aveti rucsac!!!!!!!! Voi aveti camion ca sa care toate chestiile alea!:D<3W
 

DeletedUser2948

Guest

DeletedUser

Guest
Sus