Ce faceti dupa ce ati terminat toate misiunile?

  • Autor subiect DeletedUser3746
  • Data de început

DeletedUser3746

Guest
Ce faceti dupa ce ati terminat toate misiunile? La ce lucrati cel mai mult? Va puneti punctele de level la muncile la care aveti cea mai multa experienta si care le puteti face sau la alte munci pe care nu le puteti face dar care v-ar da mai multa experienta?
Daca deja aveti cele mai bune haine, ce faceti cu banii ramasi in banca?
Mie mi se pare ca la un moment dat cand nu mai ai nici o misiune devine totul cam obositor, mai ales daca esti la un nivel mare, faci din ce in ce mai greu levelup. :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Ce faceti dupa ce ati terminat toate misiunile? La ce lucrati cel mai mult? Va puneti punctele de level la muncile la care aveti cea mai multa experienta si care le puteti face sau la alte munci pe care nu le puteti face dar care v-ar da mai multa experienta?
Daca deja aveti cele mai bune haine, ce faceti cu banii ramasi in banca?
Mie mi se pare ca la un moment dat cand nu mai ai nici o misiune devine totul cam obositor, mai ales daca esti la un nivel mare, faci din ce in ce mai greu levelup. :rolleyes:

hmm...ai terminat tu toate misiuniile:D?..ca sa intrebi?...cand o sa le termini pe toate atunci sa iti pui intrebarea asta..dar te asigur eu ca nu o sa se intample prea curand lucrul asta;)..
 

DeletedUser

Guest
probabil ca ma las de west atunci cand termin cu misiunile
dar mai e MUUUUUUUUUULLLLLLLTTTTTTTTTT pana acolo
 

DeletedUser

Guest
deocamdata nimeni n-a terminat toate misiunile asa ca nu te ingrijora:D:D:D
 

DeletedUser3746

Guest
hmm...ai terminat tu toate misiuniile:D?..ca sa intrebi?...cand o sa le termini pe toate atunci sa iti pui intrebarea asta..dar te asigur eu ca nu o sa se intample prea curand lucrul asta;)..
Pe cat dai pariu ca le-am terminat? Mai am de adus Mariei o cazma si puii, si mai e aia secreta cu inelul la care trebuie 50p. la indemanarea motrica /9dar aia nu e obligatorie). ;)
 

DeletedUser

Guest
majoritatea se reprofileaza pe dueluri dupa nivelul 50. eu cel putin asa am facut. misiunile de la nivelul 67 si 75 o sa le ignor. cea de nivelul 67 o sa o pot face pe la nivelul 90 :eek:
 

DeletedUser

Guest
Probabil cand voi termina misiunile o sa pot lucra cam peste tot!
 

DeletedUser

Guest
Nu se stie ce poti face la lvl 99 daca o exista un asemenea lvl
 

DeletedUser

Guest
Nu se stie ce poti face la lvl 99 daca o exista un asemenea lvl

exista ;)....eu daca fac toate misiunile vreau sa am inventarul plin de toate obiectele ce se pot gasi (armele stralucitori,produse,haine) si fac lv 99 si duel lv 199...si dupaia ma duc numa la munci cu bani sa strang cati mai multi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
te faci colectionar de iteme.
si de-asta au pastrat forturile pentru final. cand o sa ramanem fara misiuni ne apucam sa ne scoatem ochii unii la altii in dueluri.
 

DeletedUser6748

Guest
eu daca ajung la lvl 99 si termin toate misiunile (aua...ce usor e de zis:P) strang toate obiectele/armele/hainele apoi fondez orase...multe:P
 

DeletedUser6863

Guest
Eu as avea niste "prieteni" de care sa ma ocup... dar s-ar putea sa-mi treaca pana atunci...
Oricum, ce-si doreste oricine cred: Hall of Fame!
 

DeletedUser

Guest
Oricum, ce-si doreste oricine cred: Hall of Fame!

cred ca locurile in Hall of Fame sint limitate la 5. daca nu esti intre primii 5 jucatori care ajung la nivelul 99 poti sa-ti iei adio.

a mai zis cineva, dupa nivelul 50 se pare ca multi dintre jucatorii care au facut toate misiunile pina la nivel 50 se profileaza pe dueluri. asta fac si eu acum.
 
Sus