Ce tip de eveniment vă doriți în viitor?

adsum

Gunman
Am eliminat vechiul sondaj, însă aștept în continuare sugestiile voastre. Despre ce ați vrea să fie următorul eveniment (speed)?

Ce părere aveți despre un eveniment ușor atipic, în care să se premieze la final cele mai multe oup adunate?
 

daanuu226

Greenhorn
Setul Gonzales e doar pentru colectie, în momentul de față nu este bun la nimic altceva. (ar trebui scos din discuție ca și premiu principal dar ar merge pus ca unul secundar)
Ideea cu oup e interesantă, cea cu biserică e pentru leneși și inactivi. Ori, fiind un eveniment de speed, nu e nevoie să fie și activitate? Vă las pe voi să trageți concluziile ;)
 

adsum

Gunman
Și pe când ar fi un asemenea event? Se va face un sondaj cu mai multe variante pentru a putea vota? :)
Probabil în martie va avea loc următorul eveniment. Nu vom mai face alt sondaj din cauză că opțiunile sunt limitate și n-aș vrea să repetăm ce a mai fost , însă vă încurajez să postați aici ideile și părerile voastre.

N-aș prea lua în calcul un eveniment care să includă construirea, chiar de ar fi mixt. E server speed până la urmă, unde-i distracția dacă dăm non-stop la biserică?
Încă un fort care se dau iteme gringo random vrem
Poate spre sfârșitul anului un eveniment de fort. Mi-aș dori unul internațional, dar nu știu în ce măsură e posibil.

Premiu setul Gonzales ati mai promis asta da nu a fost adăugat vreo lume cu premiu ca și el
Am luat în calcul sugestia și va fi inclus în premii la unul dintre următoarele evenimente. Nu e cine știe ce de capul lui, dar cel puțin colecționarii și-ar dori să-l aibă.
 
Probabil în martie va avea loc următorul eveniment. Nu vom mai face alt sondaj din cauză că opțiunile sunt limitate și n-aș vrea să repetăm ce a mai fost , însă vă încurajez să postați aici ideile și părerile voastre.

N-aș prea lua în calcul un eveniment care să includă construirea, chiar de ar fi mixt. E server speed până la urmă, unde-i distracția dacă dăm non-stop la biserică?

Poate spre sfârșitul anului un eveniment de fort. Mi-aș dori unul international, dar nu stiu în ce măsură e posibil.


Am luat în calcul sugestia și va fi inclus în premii la unul dintre următoarele evenimente. Nu e cine știe ce de capul lui, dar cel puțin colecționarii și-ar dori să-l aibă.
Bun deabia aștept sa ne batem pe un set bun nu pe el gringo
 
Sus