Cea mai avantajoasa indemanare

  • Autor subiect DeletedUser2854
  • Data de început

DeletedUser

Guest
indemanarea nu te ajuta...ai doar ceva munci cu xp si noroc, dar nu sunt cine stie ce... in afara ca nu iei deloc exp., cand esti lvl mare nu ai munci prea bune:)

cele mai bune sunt combinatiile:)
 

DeletedUser

Guest
Dupa parerea mea cea mai avantajoasa indemanarea este ascundere.
Vei fi bun in luptele de forturi doar in aparare si poti face aceste meserii.

Click pe meserii pentru a le vedea.
 

DeletedUser

Guest
construire ,viata, reflex,ferire,impuscare, aspect si altele....toate sunt importante..;)
 

DeletedUser

Guest
construire ,viata, reflex,ferire,impuscare, aspect si altele....toate sunt importante..
 

DeletedUser

Guest
comert+?

Am un cont axat pe comert credeti ca ar fi bine sa ma axez pe ascundere sau pe pune capcane(in continuare?)
 

DeletedUser

Guest
Cu siguranta pune capcane este cea mai buna indemanre, apoi de mai pui si aspect faci si dueluri si iata ca iesti in top10
Am inceput deodata pe mai multe lumi si am facut diferite incercari si am ajuns la aceeasi concluzie.

PS. Am venit sa va sustin elmer si kod
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Cu siguranta pune capcane este cea mai buna indemanre.
Am inceput deodata pe mai multe lumi si am facut diferite incercari si am ajuns la aceeasi concluzie: Pune capcane este cea mai buna indemanare!

PS. Am venit sa va sustin elmer si kod
si de la lv 60-70 ?
 

DeletedUser

Guest
cel mai bine e pe duel . sa fi soldat sa bagi toate atributele in putere si indemanarile in reflex si tintire tactica si sa ai haine de aspect
 

DeletedUser12936

Guest
Cea mai avantajoasa indemanare este Pune capcane. Mai toate slujbele "banoase" si cu experienta, sunt la ele. Have fun.
 

DeletedUser

Guest
Salut.
Erau mai demult niste topic-uri unde iti explica cum sa pui indemanarile ca sa ajungi duelist cu arma alba & foc. Cum sa ajungi sa faci toate joburile si multe altele. Mai exista acele topic-uri?
 

DeletedUser16869

Guest
Sunt pe El Dorado pe Construire si pot sa fac Construieste un rach inca de la nivel 18 :d
 

DeletedUser

Guest
Pe georgia am nivel 19.84 pe aspect cu tot cu bonus.Pot face evanghelizare si paznic la inchisoare.E destula experieta pentru nivelul meu.De acum inaite pun pe instinct pentru animale ca sa fac munca da mancare vitelor si poate si vanatoare de bizoni.Apoi pun pe conducere ca sa pot apara caravana colonistilor si sa pot construi un conac.Apoi din nou pe aspect pana voi putea da lectii.Cred ca voi avea nivel 50-55 cand voi putea sa dau lectii iar atunci voi continua cu aspectul.
Apoi voi stange bani pentru reskill pe comert si fac munci cu noroc.Uite ca nu numai punand capcane cresti....
 

DeletedUser

Guest
Pe georgia am nivel 19.84 pe aspect cu tot cu bonus.Pot face evanghelizare si paznic la inchisoare.E destula experieta pentru nivelul meu.De acum inaite pun pe instinct pentru animale ca sa fac munca da mancare vitelor si poate si vanatoare de bizoni.Apoi pun pe conducere ca sa pot apara caravana colonistilor si sa pot construi un conac.Apoi din nou pe aspect pana voi putea da lectii.Cred ca voi avea nivel 50-55 cand voi putea sa dau lectii iar atunci voi continua cu aspectul.
Apoi voi stange bani pentru reskill pe comert si fac munci cu noroc.Uite ca nu numai punand capcane cresti....

Cata minte are omu' asta...topicul e facut de acum 2 ani
 
Sus