Ceas de (la) mina

  • Autor subiect DeletedUser11216
  • Data de început

DeletedUser11216

Guest
NUME SUGESTIE: Ceas de (la) mina pentru jucatori
DESCRIERE SUGESTIE: un ceas care poate fi cumparat din orice oras.Unele sa aiba bonusuri la viteza alte la indemnari, sa fie unele ceasuri rare, unele speciale pentru jucatori de gen feminin altele speciale pentru gen masculin, sa fie ceas rar care cade la munca pentru fort etc
AVANTAJE: 1)ceva nou si folositor 2) mai multe bonusuri care vor ajuta la joc
3)interes mai mare pentru a lucra si a gasi un ceas rar
DEZAVANTAJE: 1)prea multe bonusuri
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20606

Guest
NUME SUGESTIE: Ceas de (la) mina pentru jucatori
DESCRIERE SUGESTIE: un ceas care poate fi cumparat din orice oras.Unele sa aiba bonusuri la viteza alte la indemnari, sa fie unele ceasuri rare, unele speciale pentru jucatori de gen feminin altele speciale pentru gen masculin, sa fie ceas rar care cade la munca pentru fort etc
AVANTAJE: 1)ceva nou si folositor 2) mai multe bonusuri care vor ajuta la joc
3)interes mai mare pentru a lucra si a gasi un ceas rar
DEZAVANTAJE: 1)prea multe bonusuri 2)prea multe lucruri pentru jucatori

Sincer,eu cred ca esti venit de pe Marte. Altfel vedeai si tu ce stupizenie ai scris. Contra.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Mi-a luat cateva minute bune sa descifrez semnificatia cuvantului 'mina' . Poti incerca un abecedar, voiai sa spui 'mana'.

La avantaje: mai multe bonusuri. La dezavantaje: prea multe bonusuri. Pai te hotarasti sau nu ?

Contra.
 

DeletedUser12011

Guest
CONTRA
-oamenii de pe vremea aia se ghidau dupa soare sau dupa ceasurile din orase..ceasurile de buzunar deja exista in joc,ca produs simplu
-nu vad cum te-ar ajuta un ceas sa tintesti mai bine...
 

DeletedUser11216

Guest
Mi-a luat cateva minute bune sa descifrez semnificatia cuvantului 'mina' . Poti incerca un abecedar, voiai sa spui 'mana'.

La avantaje: mai multe bonusuri. La dezavantaje: prea multe bonusuri. Pai te hotarasti sau nu ?

Contra.

ba nustiu cum in Romania Dar R. Moldova se scrie Mina (dar nu mana)
 

DeletedUser

Guest
NUME SUGESTIE: Ceas de (la) mina pentru jucatori
DESCRIERE SUGESTIE: un ceas care poate fi cumparat din orice oras.Unele sa aiba bonusuri la viteza alte la indemnari, sa fie unele ceasuri rare, unele speciale pentru jucatori de gen feminin altele speciale pentru gen masculin, sa fie ceas rar care cade la munca pentru fort etc
AVANTAJE: 1)ceva nou si folositor 2) mai multe bonusuri care vor ajuta la joc
3)interes mai mare pentru a lucra si a gasi un ceas rar
DEZAVANTAJE: 1)prea multe bonusuri

CONTRA:

1)Prea multe bonusuri
2)inno no sa accepte,prea mult lucru
3)Nu o sa arate frumos.
 

DeletedUser10117

Guest
CONTRA,deoarece sunt deja 4 seturi noi in joc si abia si pe astea le obtinem greu,de ce sa mai apara ceva in plus?
 

DeletedUser21007

Guest
CONTRA
-oamenii de pe vremea aia se ghidau dupa soare sau dupa ceasurile din orase..ceasurile de buzunar deja exista in joc,ca produs simplu
-nu vad cum te-ar ajuta un ceas sa tintesti mai bine...

Si eu sunt contra.
Are dreptate john cum te ajuta ceasul sa tintesti?,Il arunci dupa inamic?
 

DeletedUser

Guest
nu v-ati prins ceasul e folosit in orbirea adversarului cu razele de lumina. indrepti ceasul catre el si lumina solara face restul=))

Contra
 

DeletedUser22509

Guest
tin minte ca vroiaiu alti jucatori sa bage si manusi :)) ( nu ca ar fi fost o idee chiar asa rea) dar cu ceasul de mana CONTRA caci aveau ceas de buzunar.:dastardly:
 

DeletedUser23031

Guest
CONTRA

s-au introdus pantalonii si curelele, caii si obiectele care dau puncte, arme de fort care dau bonusuri, seturi care dau bonusuri... nu zic ca nu e ok. dar sunt deja prea multe iteme in joc - de parca INNO ar vrea sa castige iar anul asta concursul la cel mai tare update . e putin exagerat fluxul asta de iteme noi.

ceas de mana ? urmeaza idei cu telefoane mobile care sa dea un plus de carisma, chilotei, sosete, izmenute, cercei si inele, manusi si ochelari ... stiu ca exista tendinta sa tot cumparam lucruri noi in real life... dar farmecul unui joc consta in a te descurca cu ceea ce ai in acel joc - ce ar mai fi ca la sah sa se mai introduca piese cu diverse atribute doar asa - de farmecul updadetului ?
 
Sus