Cedare cont.

  • Autor subiect DeletedUser20585
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20585

Guest
Salutari, as dori sa preiau un cont pe l1, deoarece acolo am obs ca duelurile sunt active, si am prieteni acolo. lv nu conteaza. doar sa nu aiba alte conturi pe el dorado,lumea 5.
 

DeletedUser593

Guest
Salutari, as dori sa preiau un cont pe l1, deoarece acolo am obs ca duelurile sunt active, si am prieteni acolo. lv nu conteaza. doar sa nu aiba alte conturi pe el dorado,lumea 5.

De ce nu iti faci tu un cont?
 

DeletedUser20585

Guest
Am facut cont, dar urmeaza sa ii dau delete. mi-am dat seama ca nu am nici o sansa sa ii ajung pe ceilanti la duel.. din top 50 ma refer. dar cu un cont mai maricel as avea sanse.
 

DeletedUser20585

Guest
Pe l5, unde joc eu sunt f f f activ. dar din lipsa de jucatori, de dueluri ma plictisesc. de aceasta imi doresc sa fiu activ pe l1. dak doreste cnv sa imi cedeze contul, sa stie ca nu conteaza ce are pe el, sau cum are pct puse. doar cont sa fie. itm poate sa si le ia inapoi.
 

DeletedUser593

Guest
Pe l5, unde joc eu sunt f f f activ. dar din lipsa de jucatori, de dueluri ma plictisesc. de aceasta imi doresc sa fiu activ pe l1. dak doreste cnv sa imi cedeze contul, sa stie ca nu conteaza ce are pe el, sau cum are pct puse. doar cont sa fie. itm poate sa si le ia inapoi.

Ai ajuns cu un cont de al tau la nivel 70 vreodata?
 

DeletedUser20585

Guest
Contul dupa l5, unde am 120 si pe alte lumi lv 80, este facut de mine.
 

DeletedUser20585

Guest
Cum am zis, aici nu este vorba de experienta, am exeperianta destula, dar vorba era doar sa primesc un cont ca sa am sanse sa ii ajung pe prietenii mei din top la duel. sa pot sa atac cu ei. dak ma apuc de un cont de la lv 1 este clar ca nu am nici o sansa. Ajutor primesc de la ei.. dar totusi lv conteaza..
 

DeletedUser593

Guest
Cum am zis, aici nu este vorba de experienta, am exeperianta destula, dar vorba era doar sa primesc un cont ca sa am sanse sa ii ajung pe prietenii mei din top la duel. sa pot sa atac cu ei. dak ma apuc de un cont de la lv 1 este clar ca nu am nici o sansa. Ajutor primesc de la ei.. dar totusi lv conteaza..

Nu a zis nimeni ca trebuie sa o iei pe calea usoara in top. La munca, nu la cersit!
 

DeletedUser10117

Guest
Sau poti sa bagi pepite ca sa cresti repede si sa ajungi in top
 

DeletedUser

Guest
Nu a zis nimeni ca trebuie sa o iei pe calea usoara in top. La munca, nu la cersit!

Adevarat.
Nu cred ca o sa gasesti pe nimeni care sa-ti dea un cont "bun" gratis.
Sfat: fa-ti propriul cont,vei avea satisfactii mult mai mari ;).
 

DeletedUser

Guest
pepitele nu au trb cu lvl la duel. el se refera ca ii trb un cont cu lvl 250-300 la duel ca de crescut stim toti sa facem 120 repede.


 

DeletedUser22039

Guest
Pai si ce ma ? :)) E greu sa faci nivel de duel 300+ rapid ? :huh:
 

DeletedUser16010

Guest
Asta ii topic din ianuarie 2013.

PS: In momentul de fata, cu pepitele faci orice.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus