Cei mai buni

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Salutare am o intrebare cum sa ajungi in cei mai buni?:nesigur:
 

DeletedUser

Guest
te sfatuiesc sa ajungi primu,doar la nivelul 120,atat conteaza :d:mad:
 

DeletedUser

Guest
Eu vreau sa fiu primul in toate :P am lvl 86 nivelduelului 207 doar 182 dueluri perdute dar nustiu ce sa fac ca sa ajung in cei mai buni :)) p.s asta pe lumea 6
 

DeletedUser

Guest
ca sa ajungi printre primii , cum vrei tu , trebuie sa folosesti pepite .
 

DeletedUser19531

Guest
Daca doresti sa ajungi in top cei mai buni jucatori, atunci iti recomand sa aduni 500.000 de puncte de prietenie, unde o sa primesti cadou o lume de joc personalizata cu drepturi administrative incluse, avand aceasta posibilitate tu vei face legea pe respectiva lume si vei putea sa ai lvl 120 cand doresti + sabia celor 1000 de adevaruri etc.
 

DeletedUser

Guest
Multumesc acum trebuie sa gasesc priteni din astea pepitari nebuni :))
 

DeletedUser19723

Guest
Daca doresti sa ajungi in top cei mai buni jucatori, atunci iti recomand sa aduni 500.000 de puncte de prietenie, unde o sa primesti cadou o lume de joc personalizata cu drepturi administrative incluse, avand aceasta posibilitate tu vei face legea pe respectiva lume si vei putea sa ai lvl 120 cand doresti + sabia celor 1000 de adevaruri etc.

Chiar e adevarat?
 

DeletedUser

Guest
ma apuc sa strang
multumesc ca miai zis

pana strangi tu 500.000 de pct se intampla asta:
Condițiile sistemului de recompense

De reținut faptul ca InnoGames își rezervă dreptul de a reține sau refuza recompensele supuse regulamentului. Mai exact, dar nu obligatoriu, recompensele pot fi refuzate sau elimininate daca:

Punctele de prietenie au fost obținute prin exploatarea unui sau mai multor buguri, manipularea sistemului sau deficiente ale regulamentului.
Punctele de prietenie au fost obținute prea usor în urma unor circumstante neprevăzute sau exceptionale.
Serverul regional sau lumea unde recompensele au fost obținute este în curs de închidere.

Decizia finală asupra oricărei eliminări aparține InnoGames, care are dreptul de interpretare și nu este subiectul unui drept juridic.
 

DeletedUser19723

Guest
pana strangi tu 500.000 de pct se intampla asta:
Condițiile sistemului de recompense

De reținut faptul ca InnoGames își rezervă dreptul de a reține sau refuza recompensele supuse regulamentului. Mai exact, dar nu obligatoriu, recompensele pot fi refuzate sau elimininate daca:

Punctele de prietenie au fost obținute prin exploatarea unui sau mai multor buguri, manipularea sistemului sau deficiente ale regulamentului.
Punctele de prietenie au fost obținute prea usor în urma unor circumstante neprevăzute sau exceptionale.
Serverul regional sau lumea unde recompensele au fost obținute este în curs de închidere.

Decizia finală asupra oricărei eliminări aparține InnoGames, care are dreptul de interpretare și nu este subiectul unui drept juridic.

pai da am citit asta si am facut un calcul:ca sa strang 500 000 de puncte imi va lua 67 de ani
 

DeletedUser

Guest
mda tu in 67 ani dar daca gasesti 15-20 pepitari mari faci in max 1 an :P sa cumpere 10 cufere premium fiecare si e destul!!!!! uite din 20 persoane sa cumpere fiecare cate 20 cufere ai indeplinit suma :P
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus