Cel mai bun browser

  • Autor subiect FILANTROPIUS
  • Data de început

Care este cel mai bun browser

  • Internet explorer

    Voturi: 5 7,5%
  • Firefox

    Voturi: 40 59,7%
  • Opera

    Voturi: 5 7,5%
  • Google Chrome

    Voturi: 16 23,9%
  • Safari

    Voturi: 0 0,0%
  • Netscape

    Voturi: 0 0,0%
  • Altele

    Voturi: 1 1,5%

  • Total votanți
    67
  • Sondaj închis .

DeletedUser2948

Guest
Asta depinde de netu' tau, nu de browser, eu personal folosesc google chrome.

Si de PC nu tine??? Ia baga tu un cablu de net intr-o rasnita din '95 si daca tie iti merge instant orice pagina pe Chrome eu ma las de programare si ma mut in sectorul agricol, ca si asa ducem lipsa de oameni.
 

DeletedUser

Guest
Kod revenisi?:ras::P

hyp Hyp Ura


on: eu folosesc mozilla si nu am avut probleme pana acum cu el.....nici pe PC nici pe laptop......

O sa merg tot cu mozilla
 

DeletedUser19760

Guest
Si de PC nu tine??? Ia baga tu un cablu de net intr-o rasnita din '95 si daca tie iti merge instant orice pagina pe Chrome eu ma las de programare si ma mut in sectorul agricol, ca si asa ducem lipsa de oameni.

Si el are rasnita din 95? Gandeste putin, n-am zis ca nu tine de pc, dar navigharea tine mai mult de net decat de pc.
 

DeletedUser2948

Guest
Si el are rasnita din 95? Gandeste putin, n-am zis ca nu tine de pc, dar navigharea tine mai mult de net decat de pc.

In Romania ai garantata navigarea la un timp de raspuns de sub 2 secunde. Toate statisticile arata asta. Deci pagina ti se deschide "instant".

@=Trebor=: cat imi permite si timpul:)
 

DeletedUser

Guest
opera incepe sa mearga mult mai bine..mozill.a ai multe chestii pe el...dar viteza lasa de dorit..si chrome e cel mai bun..nu are atatea chestii de design sau meniuri dar merge f bine..de explorer..no coment :) e distrus
 

DeletedUser10567

Guest
IE- Un browser lent, nesigur si foarte greoi.
Nota 2/5.
Firefox- Rapid, foarte sigur, "user friendly", addons.
Nota 5/5.
Google Chrome-Rapid, Sigur, addons, dar mai putine fata de Firefox.
Nota 4.5/5.
Opera- Oarecum rapid, oarecum sigur, sincer, habar n-am daca are addons, nu la fel de "user friendly" ca Firefox, la fel de "custom" ca Firefox.
Nota 3.5/5.
Safari- Idiotenie facuta de Apple.
Nota 0.25/5.
Netscape- Same shit ca IE.
Nota 2.25/5.


Per total clasamentular fi asa:
1. Firefox- nota 5/5.
2. Google Chrome- nota 4.5/5.
3. Opera- nota 3.5/5.
4. Internet Explorer- nota 2/5.
5. Netscape- nota 2.25/5.
.
.
.
.
.
.
.
Locul 747274124812. Nimic
.
.
.
.
.
.
Locul 1481712628124714912847124124. Safari- nota 0.25/5.
 

DeletedUser

Guest
ca intrebi tu de aia..pt. ca e foarte bun mai..imi merge perfect..le-am incercat pe toate pe care le-am scris..
 

DeletedUser

Guest
1.Mozzila Firefox Aurora:O multime de add-ons , poti face grupe de taburi,destul de rapid,interfata mai prietenoasa si e destul de sigur,i se adauga ca un plus sincronizarea.

2.Google Chrome Canary:foarte rapid,si el sigur,dar totusi e mai putin pietenos nu are asa multe add-onuri.

3.Opera:ii destul de bunicel

4.Ie:slab,cu putin mai bun ca safari

5.Safari:slab de tot.
 

DeletedUser26716

Guest
Chrome pentru ca nu are comparatie cu alte browsere. Merge precum TGV-ul :D
 
Sus