Cele 3 chei

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Cu biletele am inteles care-i smecheria dar cheile??:-??
 

DeletedUser

Guest
care bolovani =)))

Offtopic: Care-i îi ai în **nd.

Ontopic: Misterul celor trei chei nimeni nu-l ştie încă, doar InnoGames. Se presupune (SE PRESUPUNE!) că ar duce la o altă armă, una de foc.

Edited by MihaiGavrilescu:

Da-mi un singur motiv pt. care a trebuit sa faci offtopic-ul asta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Se presupune ca se va implementa in viitor o misiune prin care se va putea gasi si cea de'a 3 cheie. Ce vor aduce cele 3 chei nu se stie,sunt multe speculatii care spun ca detinerea celor 3 chei ar aduce la deschiderea unei noi misiuni,care sa aiba ca si "premiu" final o arma. Inca nu se stie nimic sigur,poate vom afla in viitor.
 

DeletedUser

Guest
din cate stiu eu cele 3 chei vor deschide un cufar cu o arma cu aura,mai puternica decat spada lu hernandos !
 

DeletedUser

Guest
din cate stiu eu cele 3 chei vor deschide un cufar cu o arma cu aura,mai puternica decat spada lu hernandos !

acest zvon e plauzibil de unde stii tu ca in acel cuvar nu este de exemplu o haina noua sau o arma de batalie????
 

DeletedUser

Guest
acest zvon e plauzibil de unde stii tu ca in acel cuvar nu este de exemplu o haina noua sau o arma de batalie????

eu zic ca e o arma de foc.
pt cei cu arma alba exista sabia lui hernandos si pt cei cu arma de foc este o arma cu aura pe care o gasim in cufar :P
 

DeletedUser

Guest
coerct

dupa parerea mea este bilys pacemaker sau wayth earp butline
suta la suta este o arma fara speculati
 

DeletedUser

Guest
Parerea mea e ca cele trei chei au legutaura cu talismanul si lantul de piatra.Oricum,deocamdata nu se stie exact,deci tot ce putem face este sa ne dam cu parerea.
 

DeletedUser

Guest
da o intrebare: ce e cu the-west twitter?e vreun blog a celor de la inno?
 

DeletedUser

Guest
nu stiu de ce va tot agitati cand cred ca mai bine de 95% din jucatorii de the west nu au macar nici o chieie.
 

DeletedUser6728

Guest
inca e necunoscut
poate o sa apara la un update viitor
 

DeletedUser

Guest
am un prieten care cica le are pe toate 3 si e un impartitor de misiuni care zica ac sa i le dai, dupaia iti dau un cufar care daca dai clic pe el iti das arma revolvar incrucisat de la lvl 80 ... cica
 

DeletedUser2097

Guest
am un prieten care cica le are pe toate 3 si e un impartitor de misiuni care zica ac sa i le dai, dupaia iti dau un cufar care daca dai clic pe el iti das arma revolvar incrucisat de la lvl 80 ... cica

Prieten zici,nu?Huh,halal prieten.Mai mari sunt sansele ca tu sa castigi la loto,decat ca amicul tau sa aiba toate cele 3 chei.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus