Cer redeschiderea contului

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Deci am facut cea mai mare greseala din viata mea eu nu styam ca nu e bine sa vinzi contu de the west deoarece nu am citit regulamentu tot numa primele 3 parti asta e o mare nesabuinta:sad: asa si eu am trimis la toata lumea din aliata ca contu e de vanzare cea ce eu nu styam ca nu e voie si am trimis si la support ca am facut o mare greseala ca mia zis un baiat ca in regulament exista o regula care nu te lasa sa faci afaceri cu contu si deastea e regula 5.2 si 5.3 deci am fost un mare prost si eu nu styam iam zis si la support si daca styam nu mai trimitiam mesaje :)deci cand dau sa imi intre pe cont imi zice regulie si contu e banat permanent + ca nu e deschdere automata si zice sa contest pt redeschiderea lui ajutatima va rog:oh:
 

DeletedUser593

Guest
Problemele se rezolva prin sistemul de suport, nu pe forum.
 

DeletedUser

Guest
Daca scrii textul de mai sus fara nici o greseala gramaticala ti se va deschide contu':))

Nu te compari cu nimeni... toti sunt mai buni.
 

DeletedUser10211

Guest
fa o cerere la suport
si nu te duce cu miloaga
poate ai o sansa
 

DeletedUser

Guest
Deci am facut cea mai mare greseala din viata mea eu nu styam ca nu e bine sa vinzi contu de the west deoarece nu am citit regulamentu tot numa primele 3 parti asta e o mare nesabuinta asa si eu am trimis la toata lumea din aliata ca contu e de vanzare cea ce eu nu styam ca nu e voie si am trimis si la support ca am facut o mare greseala ca mia zis un baiat ca in regulament exista o regula care nu te lasa sa faci afaceri cu contu si deastea e regula 5.2 si 5.3 deci am fost un mare prost si eu nu styam iam zis si la support si daca styam nu mai trimitiam mesaje deci cand dau sa imi intre pe cont imi zice regulie si contu e banat permanent + ca nu e deschdere automata si zice sa contest pt redeschiderea lui ajutatima va rog

In primul rand pentru propria satisfactie:
(fara diacrtitice)
Deci am facut cea mai mare greseala din viata mea!Eu nu stiam ca nu e bine sa-ti vinzi contul de pe the-west.(Din graba si plictiseala)Nu am citit regulamentul tot si numai primele 3 parti,asta fiind o mare greseala:sad:.Am trimis mesaje la toata lumea din alianta (din joc) ca imi vand contul de the-west.Ceea ce eu nu stiam este ca nu este voie.Este interzis prin regulament(vezi regula 5.2 si 5.3).Deci am fost si sunt un mare prost.Pentru ca nu stiam le-am zis celor de la support(care au ras de mine).Daca stiam acest lucru numai trimiteam mesajele:).Deci cand dau sa imi intre pe cont imi zice ca am incalcat regulile si este banat permanent.Inca o chestie interesanta:Pot sa contest pentru redeschiderea lui.Ajutati-ma si pe mine va rog frumos ca nu stiu sa fac acest lucru:oh:.

Scuzati ca am modificat ceva pe acolo dar la sfarsit am editat bine de tot.
E "bien"(bine) acuma.Deci cu ce vrei sa te ajutam?Admini nu suntem,cei de pe forum nu pe pot ajuta decat cu un ban si pe aici sa nu-i stresezi..


Scuze,deci:
TRIMITE CONTESTATIA SI VEZI CE SE INTAMPLA!

Bafta.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus