Cereri de semnaturi

DeletedUser

Guest
In aceasta sectiune puteti posta cererile dumneavoastra de semnaturi si avatare pentru forum.
Semnatura pentru forum trebuie sa aiba maxim 100 pixeli inaltime.
Avatarul pentru forum trebuie sa aiba mărimea maximă 19,5 Kb si dimensiunea maximă a pozei 80x80 pixeli.
In momentul in care faceti o cerere de semnatura ar fi de preferat sa adaugati o imagine si sa descrieti semnatura dorita! Descrierea semnaturii, sau macar o idee reprezentativa sunt cerinte obligatorii, imaginea nu este obligatorie.
Va trebui sa aveti rabdare si sa fiti indulgenti cu cei care executa semnaturile, deoarece sunt voluntari !
Le multumim tuturor celor care acorda o parte din timpul lor creeatiilor ce vor fi postate aici!
Toti cei care vor sa posteze semnaturi au dreptul sa o faca!


Liber la creatii si la cereri de semnaturi!:dastardly:

Fara spam, va rugam, orice discutie in plus va fi mutata la rubrica "Discutii libere"!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ca sa fiu prima care te pune la munca, as dori o pozica pentru avatar...10x:razz:
 

DeletedUser8304

Guest
vreau o semnatura cu Jason din filmul Crystal Lake:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
SI eu SI eu


As dori si eu o semnatura

Dimensiuni: dimensiunile acceptate de forum

Img: vreau sigul cu MW3.....sa fie ceva frumos...cum doar voi stiti...MW3 nu uitati:P

Scris: Trebor

Ms
 

DeletedUser

Guest
@Alizeea

gggggggggh.jpg
 

DeletedUser

Guest
...................
imi face cineva un avatar cu nico robin si un sig ? Sau cu rexxar din dota sau cu Roronoa Zoro sau cu mihawk hawkeye .
Avand in vedere ca nu multa lume cunoaste personajele respective ...ai putea sa postezi si niste imagini care ar putea fi folosite in semnaturile respective!

vreau o semnatura cu Jason din filmul Crystal Lake:D
O imagine si ceva mai multe detalii.

=Trebor= V a spus:
SI eu SI eu


As dori si eu o semnatura

Dimensiuni: dimensiunile acceptate de forum

Img: vreau sigul cu MW3.....sa fie ceva frumos...cum doar voi stiti...MW3 nu uitati:P

Scris: Trebor

Ms
Te rog da mai multe detalii despre cum ai vrea sa fie semnatura si ce reprezinta MW3?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8304

Guest
Avand in vedere ca nu multa lume cunoaste personajele respective ...ai putea sa postezi si niste imagini care ar putea fi folosite in semnaturile respective!


O imagine si ceva mai multe detalii.


Te rog da mai multe detalii despre cum ai vrea sa fie semnatura si ce reprezinta MW3?

images
scrie pe google ''Jason" si vor aparea mai multe poze:D. semnatura sa fie cum crezi tu ca e mai interesanta
 

DeletedUser

Guest
@ =Trebor=

Sper sa iti placa. Mai poti astepta ... poate mai face si altcineva o alta semnatura sa ai de unde sa alegi :)

semnaturas.jpg
 

DeletedUser

Guest
Ziua bună.
Aș dori și eu o semnătură, tip western, în care să apară nick-ul meu.
Mulțumesc anticipat ! :shoot:
 

DeletedUser

Guest
@ =Trebor=

Sper sa iti placa. Mai poti astepta ... poate mai face si altcineva o alta semnatura sa ai de unde sa alegi :)

semnaturas.jpg


hmmm nu prea imi place....scrisul e pus destul deaiurea...
eh....multumesc ca ai incercat

refacem nu-i problema :)

poate imi spui pe privat cam cum ai vrea sa arate scrisul ... si il facem cum iti place :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
pretentios mai esti...
poate scrisul de deasupra trebuia mai mic, in rest e foarte fain!

Nu sunt pretentios....i-am multumit...

CUm am spus...scrisul este putin asazat cam aiurea atat.....dar in rest este ok

Ia nu ma mai certati voi azi....macar azi:ras:
 
Sus