ceva dubios

DeletedUser

Guest
la munca aceea cu comertul,stiti ca este biletelul(partea a 2-a)!!!!!!!!!de ce nu exista si partea 1????????????
 

DeletedUser33

Guest
exista si partea 3,dar nu se stie unde se gaseste,eu am avut ieri 3 biletele partea 2 dar am vandut unul:(
 

DeletedUser1055

Guest
Se nimereste destul de greu ai sanse de 1% sau 2% daca ai cont premium depinde cum ai noroc,deci nu te astepta sa il prinzi usor.
 

DeletedUser

Guest
sincer sansele sa gasesc un bilet de asta ar fi sooper mici:( la steagu' ala am stat 9 zile pana lam gasit...
 

DeletedUser1055

Guest
Eu am pus 3 rugaciuni si dupa 2 ore la comert si am nimerit 2 biletele un brici ascutit si un sul de panza,da tine de noroc :P
 

DeletedUser

Guest
lol:O conteaza rugaciunea:O??? doamne iar eu nici nu stiam faza:Olol:)))
 

DeletedUser

Guest
io nu caut la comert biletul pentru ca momentan nu imi foloseste insa la comert caut obiecte ca sunt foarte bune:) am gasit si biletul si n-o sa il vand ca poate cine stie o sa am nevoie de el mai tarziu dar chiar nu stiu la ce o folosi cred ca se uneste cu celelalte parti si face unu mai mare,de ce faci cu el dupa?:D
 

DeletedUser

Guest
"cata x" da necredinceoasa mai esti sau necrdincios insa am vazut profil de fata in joc si deasta am zis la genul feminin prima oara:)
 

DeletedUser

Guest
era delicioasa doamna exploratoare:D am primit din cauza ei si un mesaj jignitor:(
 

DeletedUser

Guest
cica as fi;):P:D asa si o intrebare... unde se pot raporta jucatorii:)
 

DeletedUser

Guest
cred ca am inteles ce vrei sa zici:
dai la SETARI-SUPORT si te descurci si tu de acolo ca esti baiat mare;):P
 

DeletedUser

Guest
degeaba mai dau mesaj la admini... ala ssa lasat de joc... asa ca nu fac decat sa umplu timpul altora:)
 
Sus