Ceva ROMANESC

  • Autor subiect DeletedUser14378
  • Data de început

DeletedUser14378

Guest
Propun ca pe The-West sa se implementeze un nou produs :

Denumire : Steagul Romaniei
Produsul sa puna ca bonus ceva de genul :
- 1 sau 2 perseverenta
- 4 sau 6 tactica
- si 8 sau 10 indemanare motrica ( Bine acestea fiind puse cum vor cei de la Inno Games)

Si am facut 3 variante cum sa arate steagul : (Daca sunteti pro spuneti ce model va place mai mult )

http://imageshack.us/photo/my-images/337/idee3.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/854/idee2i.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/38/ideeg.jpg/

Eu sunt PRO si cred ca primul steag afisat...Adica Idee3 sau Idee daca nu sunt cele mai potrivite
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
asa si care e treaba cu acest produs ? unde se gaseste ? + ca nu e doar tw.ro , sunt zeci de tari .

Contra
 

DeletedUser5629

Guest
Contra.
Avem deja cureaua de roman, mai romanesc de atat nu se poate :razz:
 

DeletedUser

Guest
Contra.Romania nu avea nici o treaba cu the wild west.Ca sa nu mai vorbim ca daca s-ar introduce asta strainilor nu le-ar convine.
 

DeletedUser12402

Guest
Asa...Introduce steagul nostru in joc...Dar nu ar trebui si cel al celorlalte tari?Nu ai deja Curea de roman?CONTRA!Nu-si are rostul mai ales ca Romania nu prea avut legatura cu Vestul:blink:Apropo,unde se gaseste,cu cat se vinde/cumpara?
 

DeletedUser12011

Guest
CONTRA

-the-west-ul e pentru toata lumea...nu doar pentru noi, romanii:sombrero:
 

DeletedUser10625

Guest
Pro

Si daca ar veni si cu o misiune de 1 Dec.... Ar fi perfect. Desi consider cea mai frumoasa varianta pe prima il voi prefera tot timpul pe cel cu stema monarhica.
 

DeletedUser14378

Guest
Si daca ar veni si cu o misiune de 1 Dec.... Ar fi perfect. Desi consider cea mai frumoasa varianta pe prima il voi prefera tot timpul pe cel cu stema monarhica.

Uite cineva care stie cum sa aleaga o idee...De ziua Americii se da racheta de ce pe 1 dec. sa nu se dea stagul romaniei ?
 

DeletedUser14378

Guest
Contra.
Avem deja cureaua de roman, mai romanesc de atat nu se poate :razz:

Si ai tu cureaua de roman ....Aia e unicat...ar trebui ceva ce e mai usor de procurat de 1 Dec. si sa il aiba toata lumea...

+ k automat dak baga steagul romaniei o sa bage si alte steaguri...Sau macar sa il bage ca un produs normal de la pazeste forul :up:
 

DeletedUser

Guest
Uite cineva care stie cum sa aleaga o idee...De ziua Americii se da racheta de ce pe 1 dec. sa nu se dea stagul romaniei ?

Mdea....1 contra 10.....

CONTRA....

Presupun ca nu vrei sa dea si bonus nu?

dc sa tin steagu....cand poti tine "artifica":blink:<3W

Nu ne trebuie....imagineaza-ti ca ai steagul....


EDIT:
Si ai tu cureaua de roman ....Aia e unicat...ar trebui ceva ce e mai usor de procurat de 1 Dec. si sa il aiba toata lumea...

+ k automat dak baga steagul romaniei o sa bage si alte steaguri...Sau macar sa il bage ca un produs normal de la pazeste forul :up:

crezi ca scrii corect?....nu cred ca daca se scrie dak....daca ar fi asa cum scrii tu...s-ar duce Romania mai jos decat este acum...asa ca lasane te rog frumos cu chestiile astea...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser21007

Guest
Si daca ar veni si cu o misiune de 1 Dec.... Ar fi perfect. Desi consider cea mai frumoasa varianta pe prima il voi prefera tot timpul pe cel cu stema monarhica.

eu sunt de acord cu cel pe care lam citat dar imi place imaginea 3 desi stiu ca wild west nu are treaba cu romania
 

DeletedUser

Guest
Uite cineva care stie cum sa aleaga o idee...De ziua Americii se da racheta de ce pe 1 dec. sa nu se dea stagul romaniei ?

pai da, de ce sa se dea?sa se intrebe strainii maii indepartati la ce tara apartine steagul ala?Daca se implementeaza ceva se implementeaza in tot jocul, toate tarile vor care au the west vor fi nevoite sa aiba si ele steagul romaniei.Poate steagul americii da, pentru ca jocul e produs in AMERICA ,de aiia se numeste the west(vestul).....

CONTRA!
 

DeletedUser

Guest
Contra

Contra !!!

Daca vor sa bage un steag sa bage steagul republici central africane ca e cel mai interesant si ar trei sa bage gen 10 puncte de indemanare pe puncte de viata(dupa cum vor admini , asta a fost doar o propunere)
 
Sus