Changelog versiune 2.103 - Marți, 25 Iunie!!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

just4fun

The Boss
new_changelog2_103a.png

În cursul zilei de Marți, 25 Iunie, intenționăm să efectuăm update-ul jocului la versiunea 2.103. Este posibil, ca această dată să fie modificată în cazul în care vor apărea probleme neprevăzute.


Noutati.png


Îmbunătățiri la Bătăliile de fort - HTML5

Cu 15 luni în urmă am anunțat că ne mutăm de la Flash, care susține sistemul nostru de luptă pe The West. De atunci am mutat funcția de luptă fort pe platforma HTML5 mai modernă și mai sigură. Echipa noastră dedicată a muncit din greu în ultimul an pentru a face acest lucru posibil și astăzi suntem bucuroși să anunțăm că HTML5 va fi testat pe serverul nostru beta.

Așteptăm cu nerăbdare feedback-ul dvs. și pentru asta am creat o temă specială pentru comentarii legate de HTML5.
Html5_logo2.png


Evenimentul de Ziua Independenței

Am pregătit evenimentul nostru principal, Evenimentul Zilei Independenței. În acest an am lucrat din greu pentru a implementa caracteristicile pe care le-ați solicitat. Sperăm că vă placă foarte mult.

Mai multe informații vor fi furnizate în curând.



Itemele din cadrul eventului Povestea Războiului Civil

Aproximativ o oră după actualizare veți avea șansa să cumpărați un mic tub de sticlă și plicul din magazinul Union
Bug_uri_reparate.png

Bulgărele mic de zăpadă avea imaginea greșită

Un bulgăre mic de zăpadă avea iconița greșită.


Formatul datei pe serverul internațional și beta.

Formatului datei și orei pare să îi lipsească informațiile AM/PM pe lumea internațională și beta.


Sperăm să vă placă schimbările primite cu acest update. Binențeles, așteptăm cu nerăbdare să auzim feedback-ul vostru!

Toate cele bune
Echipa The WEST.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus