Changelog versiune 2.212

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

X-viper

West Sheriff
Membru personal
2.212.png


În prezent, plănuim să actualizăm jocul la versiunea 2.212 marți, 5 decembrie. Vă rugăm să țineți cont de faptul că data, ora și conținutul actualizării pot fi modificate.

Noutati.png


Poțiuni de duel
Așa cum am anunțat în trecut, vom introduce "Poțiune de resetare a nivelului duelului" în MAGAZIN. Veți putea achiziționa obiectul pentru 500 de pepite/OUP. Nu uitați: Obiectul poate fi folosit doar o dată la 180 de zile.
Obiectul va fi adăugat în MAGAZIN în 12 ore de la actualizare.
item_53454.png


De asemenea, am decis să reducem prețul pentru "Poțiunea misterioasă", pe care de acum înainte o veți putea cumpăra pentru 50 de pepite/OUP.
item_51871.png




Îmbunătățirea conectivității aventurilor
Am implementat îmbunătățiri în ceea ce privește conectivitatea după ce se termină lobby-ul și începe jocul. De acum înainte, situațiile în care nu te puteai conecta la joc după ce lobby-ul s-a terminat nu ar mai trebui să aibă loc.

Seria de misiuni "Sărbătorește viața"
Seria de misiuni "Sărbătorește viața" a fost disponibilă în fiecare an în aceleași zile. Cu toate acestea, una dintre misiuni necesită ca evenimentul Ziua morțior să fie activ. Am schimbat cerințele pentru misiuni pentru a face ca datele evenimentului Ziua morților să fie întotdeauna potrivite.



Bug_uri_reparate.png


Experiență de duel în Saloon
După creșterea experienței obținute din dueluri, valorile de experiență afișate în salon nu au fost ajustate. Fereastra afișa valorile vechi. Problema a fost rezolvată.



Sperăm că vă plac schimbările pe care această actualizare le aduce jocului. Ca întotdeauna, așteptăm cu nerăbdare feedback-ul vostru!

Toate cele bune,
Echipa The West
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus