Changelog Changelog versiune 2.216

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

iulianp

West Sheriff
Membru personal
2.216.png

În cursul zilei de Marți, 13 Februarie, intenționăm să efectuăm update-ul jocului la versiunea 2.216.
Rețineți că data, ora și conținutul actualizării pot fi modificate.


Noutati.png



Serie nouă de misiuni
Din ce în ce mai mulți cetățeni se îmbolnăvesc și nimeni nu știe de ce. Ești singura persoană care poate ajuta și găsi motivul, nu mânca alimente necunoscute pentru a evita otrăvirea! Noua serie de misiuni „Panem et venenum” este disponibilă pentru jucătorii care au atins nivelul 110 și au terminat linia de misiuni „Jocuri de noroc”. După ce ai terminat linia de misiuni, vei primi o realizare „Un adevărat detectiv”.

Poțiuni noi de experiență (doar pentru servere speed și dacă intenționați să utilizați articolul)
Am creat noi poțiuni de experiență pentru serverele speed. De acum înainte veți putea primi poțiuni XP oferind un anumit număr de niveluri, nu maxim 25% până la nivelul următor. Acest lucru vă permite să atingeți nivelurile pe serverele de speed fără click-uri inutile. Vă rugăm să rețineți că acele poțiuni nu trebuie să fie folosite în toate serverele speed.

Preț Magazin
Desertul într-un borcan a fost prea scump în comparație cu alte articole. Am redus prețul la 19 obligațiuni/pepite.

item_52498.png


Friptura marinată
De acum friptura marinată se poate vinde pe piața orașului. Poate vei avea nevoie de el în viitoarele serii de misiuni?

seasonedsteak.png


Actualizare PHP
Am actualizat jocul la versiunea PHP mai nouă. Această modificare ne permite să actualizăm jocul în continuare, precum și să îmbunătățim calitatea jocului pentru voi.

Evenimentul "Valentine`s Day"
Am creat un eveniment anual de "Valentine's Day". Mai multe informații vor urma într-un anunț separat.
help_sprite_2024_2.png






Bug_uri_reparate.png



Raportarea profilul alianței
În unele cazuri, nu a fost posibilă raportarea profilurilor de alianță. De acum, toate profilurile ar trebui să poată fi raportate.


Descriere greșită a realizării
Realizarea „Acum ești cald” a avut o descriere greșită.

Sperăm că vă plac schimbările pe care această actualizare le aduce jocului. Ca întotdeauna, așteptăm cu nerăbdare feedback-ul dumneavoastră!

Toate cele bune,
Echipa The WEST
 
Ultima editare:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus