Changelog versiune 2.28 - miercuri, 19 august!!

just4fun

The Boss
Changelog 2.28

Changelog_2_28.png


Noutati.png

Toate jocurile de la Circul Calator sunt disponibile in acelasi timp.
Circul Calator si-a schimbat politica si de acum toate atractiile sunt deschise zilnic! De acum jucatorii isi pot alege liber la ce joc sa participe cand vine in vizita Circul Calator.
v228_fair.jpg

Am eliminat sunetul de la cursa de cai din cadrul circului ambulant
Oricum, era mult prea tare. Si nu va ingrijorati, calul este bine! L-am trimis la o ferma.

Noi retete de mestesugit
Am introdus cateva retete noi de nivel mare pentru toate cele patru meserii.

ammunition.png
flax-fiber.png
health-puppet.png
carriage.png
ghostly-music.png
glass.png
honey.png
honey-press.png
leather-notebook.png
met.png
cactus.png
lantern.png

Avatarul de la concursul "Misiunea indianului"

Avatarul pentru concursul Misiunea Indianului este de acum disponibil si va fi adaugat castigatorului. Credem ca a meritat asteptarea.
Aruncati o privire:
v228_indian_avatar.jpg


228_duellingchanges.png

Pentru a combate motivatia slaba pentru dueluri am implementat o varietate de modificari. Vom monitoriza cu atentie comportamentul duelului si feedback-ul jucatorilor iar daca va fi cazul, vom efectua ajustari.

Limitarea nivelului de duel la 450
Odata ce nivelul duelului a ajuns la 450, nu va mai continua sa creasca, dar totusi veti primi in continuare experienta de duel.

In cazul in care pierzi un duel se va reduce experienta de duel cu 30% din ce ai fi putut castiga

Exemplu:
Jucatorul A il infrange pe jucatorul B. Daca jucatorul B ar fi castigat, ar fi primit 90 xp si 30 xp de duel. Pentru ca a pierdut nu va primi xp si va pierde 10 xp de duel.

Jucatorii activi ce nu au initiat in ultimele 45 zile dueluri vor pierde 3% din experienta de duel in fiecare saptamana.

Motivatia de duel nu va scadea niciodata sub 10%

Lesinul in cadrul muncilor nu va mai oferi protectie la duel
Daca vei lesina in cadrul muncilor, nu vei mai primi protectie de duel pentru 48 ore.

Protectia la duel se va mari la 72 ore
Daca esti lesinati in cadrul unui duel, vei primi 72 ore protectie contra duelurilor.

Protectia la duel va putea fi anulata dupa 24 ore provocand un alt jucator la un cost redus.

Asteptam parerile voastre cu privire la cele de mai sus!
Orice parere conteaza

Update-ul a fost amanant pentru maine, 20 august. Ne cerem scuze pentru neplacerile create
 
Sus