Changelog versiune 2.30 - luni, 19 octombrie!!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

just4fun

The Boss
Changelog_2_30.png

Luni, 19 octombrie, intenționăm să efectuăm update-ul jocului la versiunea 2.30. Este posibil, ca această dată să fie modificată în cazul în care vor apărea probleme neprevăzute.

Noutati.png

Un nou set de misiuni: Gigantul uscatului / Gigantul oceanului
Misiunile noastre pentru a celebra “Ziua Fosilelor” sunt disponibile acum în The WEST. Mergi și sapă după dinozauri!

Finalizarea muncilor instant va fi disponibilă pe toate lumile ce au toate funcțiile premium active
Am activat funția premium "Finalizează munca instant" pe toate lumile cu premium complet active.

Am mărit limita de experiență în cadrul bătăliilor la fort
Anterior, puteai primi maxim 4500 xp – de acum, vei primi maxim 6000!

Obiectele din cadrul eventului Oktoberfest 2015 sunt licitabile acum
Ia-le pe toate acum !(sau vinde-le pe toate)!

Descrierea bonusului "Bonus de energie" modificată în "Energie reumplută de"
Descrierea anterioară înducea în eroare jucătorii noi, așa că am modificat-o pentru a fi cât mai clară.

Explicații îmbunătățite pentru bonusul îmbunătățirilor de fort.
Câțiva jucători întrebau dacă îmbunătățirile de la bătăliile de fort funcționează și în cadrul aventurilor. Am modificat textele pentru a prezenta acea informație cât mai clar, acolo unde se aplică.

Jaful la drumul mare nu oferea niciun ban
Nimeni nu dorea să te plătească pentru munca aceasta – întotdeauna primeai 0 dolari.

Filtru la inventor pentru construirea fortului
De acum, când vei depozita iteme pentru construirea fortului, se va aplica un filtru automat ce va afișa numai itemele valide, așa cum se întâmplă deja la târgul ambulant.

Bug_uri_reparate.png

Am corectat problema interfeței ce nu se actualiza
În anumite circumstanțe serverul nu mai răspundea și interfața cu utilizatorul nu se mai actualiza. Mulți dintre voi ați reparat problema utilizând scriptul"The West Connection Booster" . De acum nu ar trebui să fiți nevoit să utilizați acel script.

Afișarea încorectă a datei de încheiere a funcțiilor premium (efectelor îndelungate)
Datorită unui bug, data de finalizare a funcțiilor premium era afișată incorect. A fost corectată problema.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus