Changelog versiune 2.35 - miercuri, 16 martie!

just4fun

The Boss
Changelog_2_35.png
În cursul zilei de Miercuri, 16 Martie, intenționăm să efectuăm update-ul jocului la versiunea 2.35. Este posibil, ca această dată să fie modificată în cazul în care vor apărea probleme neprevăzute.

Campionatul de Bătălii la Fort s-a încheiat!

Felicităm echipa Poloneză pentru câștigarea primului nostru Campionat de Bătălii la Fort! Dar să nu uităm de Ungaria (locul 2) și Germania (locul 3)!
Desigur dorim să oferim un mare “Mulțumim” tuturor jucătorilor ce au luat parte la acest concurs. Vă rugăm să ne spuneți părerile voastre despre acest event, așa data viitoare va fi și mai bine!
Toți câștigătorii vor primi premiile în curând. Toți participanții vor primi un mic cadou, dar din păcate nu am putut să îl adăugăm în acest update dar cu siguranță va fi adăugat în inventor în viitorul apropiat.

Noutati.png

Numărând Ciori
Toate obiectele din setul Crow pot fi upgradate sau vândute

Vizionează un film în fiecare zi!
Sarcina zilnică să vizionezi un film în cinematograf ar trebui să fie iar disponibilă

Noi curele specifice tărilor!
belgium_belt_small.png
israel_belt_small.png
austria_belt_small.png
japan_belt_small.png

Am adăugat curele adiționale pentru diverse tări – le veți găsi în curând în magazine. Ne pare rău că a durat așa de mult Belgia și Israel și Austria și Japonia si……

Modificări la curelele specific țărilor
Am modificat bonusurile pentru curelele specifice tărilor. Acum vor oferi bonus în funcție de nivel și sunt utilizabile de la nivelul 1. Bonusurile sunt:
+0.015 Putere (per level)
+0.015 Dexteritate (per level)
+0.015 Mobilitate (per level)
+0.015 Carisma (per level)
+0.1 Aspect (per level)

Cureaua de confederate și Cureaua indiana au primit modificări similare dar vor avea nevoie de acelasi nivel minim și în plus au mai primit un bonus de puncte de muncă.

Adăugarea de indicii pentru găsirea celor trei ouă
Misiunea de Paște, în care jucătorii trebuie să caute cele trei ouă pentru Maria, crea confuzii unor jucători, așa că am adăugat indicii misiunii.

Interval de timp dinamic pentru misiunea de Paște
Am implementat un nou mod de manipulare a misiunilor de Paște. Start/stop-ul misiunii se ajustează acum automat.

Ascunzătoarea Iepurașului de Paște
Pentru a finaliza realizarea "Ascunzătoarea Iepurașului de Paște " jucătorii erau rugați să echipeze Setul de Iepuraș. Misiunea este acum disponibilă iar jucătorii vor putea găsi aceste obiecte în Magazinul Union în perioada Paștelui la prețul de 10 obligațiuni/pepite.

Bug_uri_reparate.png

Înlocuirea spărgătorului de nuci
Din cauza unei erori de configurare anumiți jucători au primit un al doilea spărgător de nuci în locul îndemânărilor. Vom activa un script după update, ce va remedia această problemă.

Recompensa de Crăciun
În momentul în care se deschidea Calendarul Advent în Ianuarie (sau mai târziu) se punea o recompensă. Acum veți primi doar bile de sticlă dacă îl veți deschide mai târziu.

Mai multe roșii!
Până acum nu era posibil să se consume mai multe salate proaspete de roșii. De acum veți putea mânca câte doriți!

Remedierea limitei de meșteșug
Începând de acum nu ar trebui să mai fie posibil să se depășească limita de 700 pcte de meșteșug.

Romeo este acum nesăbuit în aceeași zi
Misiunea "Romeo cel nesăbuit" este acum disponibilă în aceeași perioadă (14.02 10:00 până în 03.03. 00:00). Această misiune a fost reparată odată cu versiunea 2.34.2, dar a lipsit din changelog.

Altele.png
Titluri pentru jucătorii câștigători de la Campionatul de Bătălii la Fort
Titlurile jucătorilor: "Maestru la bătălii de fort", "Campion la bătălii de fort" and "Expert la bătălii de fort" au fost adăugate în joc și vor fi adăugate celor trei echipe câștigătoare.

Medaliile Campionatului de Bătălii la Fort
gold.png
silver.png
bronze.png


Speram sa va placa schimbarile primate cu acest update. Binenteles, asteptam cu nerabdare sa auzim feedback-ul vostru

Toate cele bune
Echipa The WEST
 
Sus