Changelog versiune 2.56 - marti, 23 Mai!!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

just4fun

The Boss
Din motive tehnice updateul a fost amanat pentru maine, 24 mai. Ne cerem scuze pentru neplacerile create.
changelog_2_56.png

În cursul zilei de Marți, 23 Mai, intenționăm să efectuăm update-ul jocului la versiunea 2.56. Este posibil, ca această dată să fie modificată în cazul în care vor apărea probleme neprevăzute.


Noutati.png



Obiecte de colecţie

Patru noi iteme vor fi adăugate în magazinul union şi vor putea fi achiziţionate cu pepite sau obligaţiuni.


Statistică aventuri

În cadrul secţiunii realizări-->statistici veţi găsi câteva informaţii legate de aventuri.


Echilibrarea îndemânărilor din cadrul aventurilor

Unele abilităţi din cadrul aventurilor erau prea slabe şi erau alese de către jucători foarte rar. După o mulţime de teste le-am întărit după cum urmează:

  • Butoaiele nu mai au acum timp de durată, dar s-a adăugat un timp mai mare de reutilizare.
  • Inspiraţia a fost îmbunătăţită de la 5% daună la 20%
  • Ochi de vultur a fost îmbunătăţit de la 50% acurateţe la 75% şi de la 20% şansa de a da o lovitură critică la 50%
Eliminarea avantajului echipei Roşii

În comparaţie cu echipa albastră, jucătorii din echipa roşie aveau câteva avantaje ce duceau la o şansă mai mare de a câştiga, drept urmare am luat câteva măsuri:

  • Nu era posibil să jucătorii de la moară când stăteau la bancă, dar jucătorii de la salon puteau trage către cei de la moară. Acest lucru a condus la un mic avantaj pentru echipa roşie deoarece de obicei jucătorii atacă salonul prima dată. Am redus puţin obstacolele din apropierea băncii pentru a rezolva această problemă.
  • În fiecare rundă, echipa roşie făcea prima mutare şi în felul acesta era avantajată. Am modificat modul prin care se calculează acum această acţiune: De acum, prima mişcare din fiecare rundă se schimbă între echipa roşie şi cea albastră.



Bug_uri_reparate.png


Geanta la modă cădea la toate muncile

Geanta la modă, una dintre noile obiecte de colecţie, putea fi găsită la fiecare muncă - acum această problemă a fost remediată dar genţile deja găsite nu vor fi eliminate.


Hash mismatch reparat

Faimoasa problemă "hash mismatch" a fost remediată



Sperăm să vă placă schimbările primite cu acest update. Binențeles, așteptăm cu nerăbdare să auzim feedback-ul vostru!

Toate cele bune
Echipa The WEST
 
Ultima editare:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus