Changelog versiune 2.73 - marți, 13 Martie!!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

just4fun

The Boss
Changelog_273.png



În cursul zilei de Marți, 13 Martie, intenționăm să efectuăm update-ul jocului la versiunea 2.73. Este posibil, ca această dată să fie modificată în cazul în care vor apărea probleme neprevăzute.



Noutati.png



Circul Călător

Circul călător a revenit! După ce am avut de-a face cu câteva probleme de echilibru în decembrie, le-am rezolvat iar acum Circul va fi reactivat pe toate versiunile de joc.


Setul Mirelui

În mod normal Setul Ginerelui nu trebuia să fie licitabil ținând cont de faptul că era un set personal oferit drept recompensă la Eventul Ziua Celor Morți de anul trecut. Din păcate în mod accidental acesta a fost licitabil - acest lucru a fost modificat odată cu ultimul update. Datorită feedbackului dvs., am decis să facem din nou întregul set licitabil. Rețineți că aceasta este o excepție, următorul set de recompense personale nu va putea fi licitat.



Bug_uri_reparate.png


Setul câștigătorului de la evenimentul de Oktoberfest

Setul Landsknecht (setul câștigătorului de la Oktoberfest 2017) nu oferea bonus de experiență, pe când celelalte de câștigător ofereau.

Realizarea "Vestă"

Realizarea "Vestă" avea o imagine greșită.


Realizarea"Încet dar sigur"

Realizarea "Încet dar sigur" avea o imagine greșită.



Setul Sullyvan

Bonusul instinct de animale din cadrul setului lui Sullyvan nu era combinat într-o singură valoare și era prea mic.


Compasul lui Tom Sawyer

Îmbunătățirea "Compasul lui Tom Sawyer" era setat dintr-o greșeală upgradabil. Ținând cont de faptul că este un consumabil, nu ar fi trebuit să fie așa.


Puncte de meșteșug

Unele rețete de nivel mare rămâneau în categoria verde deși erau atinse cele 700 puncte.


Parada lui Christopher

Anumiți jucători nu puteau finaliza setul de misiuni "Parada lui Christopher". Acum toată lumea ar trebui să poată să o finalizeze.

Sperăm să vă placă schimbările primite cu acest update. Binențeles, așteptăm cu nerăbdare să auzim feedback-ul vostru!

Toate cele bune
Echipa The WEST
 

just4fun

The Boss
Howdy,



Odată cu acest update am reparat câteva probleme de echilibru și vom dori să reactivăm Circul Călător.

Țineți minte:
  • Circul Călător este activ 14 zile.
  • După închiderea lui sau după ce eventul s-a încheiat, are nevoie de 7 - 20 zile pentru a reapărea în alt loc pe hartă.
Următorul Circ Călător va apărea la 7 - 20 zile după ce se va încheia Evenimentul de Paște (eventul se va încheia pe 17 Aprilie).


Între timp, dorim să îmbunătățim cât mai mult Circul Călător. Dacă aveți păreri, întrebări sau idei, vă rugăm să ni le transmiteți.



Vă mulțumim pentru înțelegere.

Echipa The WEST
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus