Chat

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Propunere-chat pe forum

Ar fi mai bine sa fie un chat pe forum.Stiu ca a mai fost si inainte.Dar atunci intrau doar 2-3 playeri.Eu propun ca chatul sa apara in josul paginii la topicuri,in propuneri si idei the west,saloon,profilurile jucatorilor etc.

Avantaje-am putea discuta intre noi fara sa mai dam F5 sa vedem daca a mai scris cineva ceva dupa postul nostru.

Dezavantaje-niciuna
 

DeletedUser2041

Guest
Momentan nici un forum Inno nu are shotbox.

Nu sunt contra, am sa propun mai departe
 

DeletedUser

Guest
PRO..o groaza de motive :up:
De exemplu nu ar mai exista topicuri pentru o singura intrebare care a fost pusa mai demult [pentru lenesii care nu stiu sa dea un SEARCH:ras:]
 

DeletedUser9859

Guest
Daca atunci erau 2-3 useri acum cati crezi ca o sa fie?
Contra, n-are rost
 

DeletedUser16953

Guest
PRO , de la mine "Avantaje-am putea discuta intre noi fara sa mai dam F5 sa vedem daca a mai scris cineva ceva dupa postul nostru." Cum zici si tu :huh: decat sa dam de multe ori F5... Ar fi o idee buna !
 

DeletedUser

Guest
PRO , de la mine "Avantaje-am putea discuta intre noi fara sa mai dam F5 sa vedem daca a mai scris cineva ceva dupa postul nostru." Cum zici si tu :huh: decat sa dam de multe ori F5... Ar fi o idee buna !

Stiu,e foarte enervant.
 

DeletedUser

Guest
Daca atunci erau 2-3 useri acum cati crezi ca o sa fie?
Contra, n-are rost

Gandeste inainte de a posta,erau doar 2-3 useri la chat-ul vechi.La shotbox o sa fie multi mai multi ca nu trebuie sa iasa dintr-un alt topic ca sa vorbeasca.
 

DeletedUser11216

Guest
PRO

de incercat se poate,de vazut cum e, are popularitate sau nu , apoi daca are popularitate de lasat daca nu de scos ... totdeauna admini nimic nu pierd (inafara de timp) :ras:
 

DeletedUser22039

Guest
iulian , lord , careva ?
Nu aprobati , sau trebuie mai multe pro-uri ? :( :nesigur:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus