CHEIA 3 si misiunea orasul fantoma

  • Autor subiect DeletedUser23171
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser23171

Guest
Am o nelamurire , am dat search dar nu am gasit ce imi trebuie.
Deci vreau sa fac reskil pe comert ca sa pot cauta cheia3 la negustor . Sunt nivel 83 soldat , voi avea premium pe salariu activat si undeva la 630-650 pdm , si norocul undeva la 7550 .

As putea sa gasesc cheia3?
Care este minimul de puncte pentru a putea sa o gasesc?

Si mai am inca o problema : nu imi apare misiunea cu orasul fantoma..De ce?

Astept multe pareri
 

DeletedUser

Guest
minimul de puncte este de 720.

Nu ai sanse sa o gasesti cu 630-650 pdm, nu trebuie sa temrini nicio misiune ca sa iti pice cheia, doar ca sa ai minim 720 pdm, la negusorm ambulant sau la jefuitor de morminte, momentan doar acolo s-a gasit, incearca cineva sa o gaseasca pe georgia la ataca postalionul sau la transport de prizonieri :D.. are puncte si noroc suficient.
 

DeletedUser23171

Guest
Am vazut si am auzit pe mai multi care la nivel 75-80 au facut cheia3 , cu premium pe salariu . Nu cred ca acestia sa fi avand 720 pdm+ , intreb incaodata se poate gasi cheia 3 cu 630-650 pdm?

Va rog raspundeti doar cei care stiti intr-adevar.
 

DeletedUser

Guest
Am vazut si am auzit pe mai multi care la nivel 75-80 au facut cheia3 , cu premium pe salariu . Nu cred ca acestia sa fi avand 720 pdm+ , intreb incaodata se poate gasi cheia 3 cu 630-650 pdm?

Va rog raspundeti doar cei care stiti intr-adevar.

poate la jefuitor de morminte :).. cei care au gasit la ambulant sigur aveau arme allan si set allan, nu iti pica daca nu ai minim 720 pdm, testat de mine.
 

DeletedUser24018

Guest
Am vazut si am auzit pe mai multi care la nivel 75-80 au facut cheia3 , cu premium pe salariu . Nu cred ca acestia sa fi avand 720 pdm+ , intreb incaodata se poate gasi cheia 3 cu 630-650 pdm?

Va rog raspundeti doar cei care stiti intr-adevar.


Eu am luat cheia pe hawaii la negustor pe la lv 77 cred. Dar dupa vreo 2-3 saptamani,full comert, cu set allan+arme.

Ideea e cum spunea si twight sub 720pdm nu stam la discutie.Am incercat si cu 650+ imb. de +150pdm, nimic... Raman momentan la parerea ca sub 720 pdm n-o poti gasi.

P.S. Chiar as fi curios daca ar veni careva cu un raport, cu cheia gasita cu pdm< 720.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus