cheia 3

  • Autor subiect DeletedUser17272
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17272

Guest
Salut , cate "a 3 cheie" poti sa gasesti ?? Poti gasi mai multe ??? sau doar 1 ?
 

DeletedUser

Guest
Spunea un admin mai demult, ca la munca poti obtine doar o cheie 3. Daca obtii una la munca si alte 14 la cufere, e partea a 2'a - nu stiu daca se poate sau nu, cert e ca rascolind morminte, sau facand negot ambulant, nu vei gasi decat o singura cheie 3.
 

DeletedUser17272

Guest
Spunea un admin mai demult, ca la munca poti obtine doar o cheie 3. Daca obtii una la munca si alte 14 la cufere, e partea a 2'a - nu stiu daca se poate sau nu, cert e ca rascolind morminte, sau facand negot ambulant, nu vei gasi decat o singura cheie 3.

Sp1tfire pe Arizona a gasit de 3 ori a 3 cheie ( toate 3 in 10 zile..)... si de asta am intrebat ... Ca am un prieten care vrea sa o gaseasac si as vrea sa imi spuna un admin sigur daca poti gasi doar 1 sau mai multe ...
 

DeletedUser

Guest
Sp1tfire pe Arizona a gasit de 3 ori a 3 cheie ( toate 3 in 10 zile..)... si de asta am intrebat ... Ca am un prieten care vrea sa o gaseasac si as vrea sa imi spuna un admin sigur daca poti gasi doar 1 sau mai multe ...

Daca ai folosi functia CAUTA ai gasi raspunsul adminilor: NU SE POATE GASI DECAT 1 CHEIE 3.
 

DeletedUser

Guest
Nu tu faci regulile ci adminii...Sp1t poate e admin pe lumea aceea si poate avea ce isi doreste el...
 

DeletedUser

Guest
Poate le'a gasit inainte de update....

Nu poate, ci sigur! Daca va uitati la datele rapoartelor, o sa vedeti ca sunt prin noiembrie-decembrie (probabil), cand inca nu exista pe servere 1.30. Acum, de la 1.30 incoace, se poate gasi o singura data, la orice munca ai face (a se intelege ca nu o gasesti odata la Jefuitor si inca odata la Negustor, dupa reskill'urile de rigoare). Inca nu stiu daca din moment ce ai gasit cheia la munca, ea iti mai poate pica intr-un cufar...

Mi se pare cea mai mare prostie sa fie gasita doar o data , pana la urma e obiect...deci sa gasesti de cate ori ai noroc , asa e cel mai corect.....!
Nu e chiar corect... Gandeste-te ca ar exista sute de pusti de aur pe un server, si lucrurile ar fi cam dezastroase la forturi. Si asa s-au gasit prea multe, pana cand developperii au gasit solutia pentru a "echilibra balanta", si uite ca acum la 1.31, s-a mai scos si bonusul cumulat al pustilor din acelasi sector (lucru corect dealtfel). Ideea e sa fie un item accesibil tuturor, insa cu niste sacrificii destul de mari...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5629

Guest
Nu tu faci regulile ci adminii...Sp1t poate e admin pe lumea aceea si poate avea ce isi doreste el...
Nu adminii fac regulile, ci asa numitii "programator" sau "developers" cum e termenul in engleza, ei transmit regulile pentru fiecare lume cred.
Sau poate o poti gasi de mai multe ori dar sa faci misiunea o singura data.
Asta era inainte de 1.30, o gaseai mai rar, dar o gaseai de mai multe ori. Acuma se gaseste doar o singura data.
Daca o vinzi asa cum am facut eu... pai bafta, n-am ce zice...
 

DeletedUser

Guest
Buna, am o intrebare eu acum 4 zile am inceput cautarile pt cheia 3 pe Arizona si am 821 pct de munca iar setul de sarbatori nu il am dar am cont premium.Credeti ca am sanse sa o gasesc?
 

DeletedUser

Guest
Daca am cont premium pe bani si noroc,fac rugaciuni cu zecile,foarte des,si am valoarea norocului la Jefuitor de morminte intre 1533-4600 de dolari,am pe dexteritate cu bonus 39 si pe indemanare motrica 88,as avea sanse sa iau A treia cheie,sa stiu daca ma apuc de munca.
 

DeletedUser8160

Guest
Daca am cont premium pe bani si noroc,fac rugaciuni cu zecile,foarte des,si am valoarea norocului la Jefuitor de morminte intre 1533-4600 de dolari,am pe dexteritate cu bonus 39 si pe indemanare motrica 88,as avea sanse sa iau A treia cheie,sa stiu daca ma apuc de munca.

Slabe sanse sau chiar deloc :hmf:,macar peste 5000 sa ai la noroc ca sa iei cheia fara premium.
 

DeletedUser

Guest
Daca am cont premium pe bani si noroc,fac rugaciuni cu zecile,foarte des,si am valoarea norocului la Jefuitor de morminte intre 1533-4600 de dolari,am pe dexteritate cu bonus 39 si pe indemanare motrica 88,as avea sanse sa iau A treia cheie,sa stiu daca ma apuc de munca.

Nu stiu,chiar daca ai sanse ar fi cam mici,totusi incearac sa muncesti ca poate iti pica daca ai noroc.
 

DeletedUser

Guest
Bine eu am sa incerc,am dat 3 rugaciuni inainte de a face munca,si apoi fac cateve comenzi la Jefuitor de morminte,doamne ajuta sa pice A treia cheie,sau macar un obiect de care sa aiba valoarea intre 1533-4600 de dolari.
 

DeletedUser7994

Guest
Daca am cont premium pe bani si noroc,fac rugaciuni cu zecile,foarte des,si am valoarea norocului la Jefuitor de morminte intre 1533-4600 de dolari,am pe dexteritate cu bonus 39 si pe indemanare motrica 88,as avea sanse sa iau A treia cheie,sa stiu daca ma apuc de munca.

mai ai muuuuuuuult de munca....ca sa o gasesti trebuie sa ai peste 7300 cu cont premium sau peste 5000 fara premium...adica sa ai cam 500 motrica cu tot cu bonus+indemanari....asa ca nu iti face sperante:whistle:
 

DeletedUser

Guest
Eu nu stiu cum se poate si cum de este adevarat,dar un foarte bun prieten mi-a aratat un raport de la Jefuitor de morminte acum 7 zile,cum gasise A treia cheie,iar dupa 7-8 zile tot cu aceeasi versiune de joc,a gasit-o iar,totusi cei care spun ca se poate gasi doar o singura data gresesc amarnic,el cum a gasit-o de 2 ori,acum o cauta s-o mai ia inca odata,deci este posibil.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus