Cheia3 negustor vs jefuitor

  • Autor subiect DeletedUser23171
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser23171

Guest
Unde e mai bine sa incerc sa caut cheia 3 ? Daca fac reskil pe motrica voi avea la jefuitor 800 pdm , daca fac reskil pe comert voi avea la negustor ambulant 650 pdm . Cum ar fi mai bine? Justificati!

Inca ceva care e treaba cu tarnacoapele de la munci?
 

DeletedUser24699

Guest
Din ce am auzit eu pica mai usor la jefuitor. din cate stiu trebuie sa ai 720 pdm. Cunosc persoane la care le-a cazut din prima la jefuitor, si altele la care a cazut in 2luni la comert

P.S tarnacoapele de la munci sunt un fel de stelute care stabilesc pericolul.
 

DeletedUser

Guest
Incearca la jefuitor :whistle: la negustor ambulant ai mai putin puncte .
 

DeletedUser15496

Guest
La jefuitor scoti cheia mai usor (probabil)
La negustor scoti cheia mai greu dar iteme si produse la greu

tarnacopul este un fel de steluta ? =))

Tarnacopul reprezinta punctele de munca care le adaugi muncii respective.
 

DeletedUser24699

Guest
Da. Aproape toata lumea cauta la jefuitor inainte de v2.00. Dupa a jefuitorul a fost cu 5 min timp de munca, iar lumea a trecut pe comert.
 

DeletedUser23171

Guest
Deci in concluzie unde as putea sa o gasesc mai repede dar tot odata sa scot bani pentru a trece inapoi pe fort?
 

DeletedUser16953

Guest
Deci in concluzie unde as putea sa o gasesc mai repede dar tot odata sa scot bani pentru a trece inapoi pe fort?

O scoti mai repede la Jefuitor , daca vrei sa treci mai repede la fort daca tot esti pe motrica ce-ar fi sa iti incerci norocu' la cateva aure ? Sa vezi dupaia cum vin banii
 

DeletedUser24699

Guest
Tu vrei 2 in 1 ceea ce nu prea e posibil. Mai rapid o scoti pe jefuitor. Dar in acelasi timp faci mai multi bani la negustor. Eu ti-as sugera jefuitor, si acolo poti castiga bine, daca ai umpic de rabdare :D :whistle:
 

DeletedUser23171

Guest
Din cate am auzit cheia se poate gasi mai bine odata ce ai mai multe pdm , este adevarat?
 

DeletedUser24699

Guest
Da. Cheia 3 nu se obtine sub 720 de puncte. Tu la negustor avand 650 sunt 75% convins ca nu o gasesti. La jefuitor avand 800 pdm o gasesti rapid.
 

DeletedUser23171

Guest
Vad ca motivatia scade la fel cum scade si energia . Dai munca de 1 ora ( 12 energie ) iti scade 12 motivatie . Dupa ce criteriu creste motivatia?
 

DeletedUser23171

Guest
Dupa noul update la ce munca se face cel mai bine exp si $? ( in 15 secunde)

Edit :euala0 stiam si eu asta . Dar intreb asa pentru cineva de nivel 100 care e cea mai buna munca?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24699

Guest
jocul in sine are un calculator :P e lopata aia dintre fort si meserie(in bara de jos).Acolo gasesti munca cea mai buna.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus