Cine este in oras?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Cum fac sa vad toti jucatori care sunt la un moment dat in oras? Daca pun sageata pe grupul de jucatori, ii vad doar pe primi 3 dupa care scrie:" mai mult" dar oricat am incercat sa fiu de rapid :smile:p) fereastra se inchide inainte de a apuca sa fac ceva. Daca stiti lamuriti-ma si pe mine va rog.:confused:
 

DeletedUser608

Guest
Cred ca te referi la un loc de munca.. stiu si mie imi scrie ca`s 8 si mi`i arata pe primii 3. Nu poti vedea care sunt TOTI jucatorii care muncesc in clipa aceea.:D
Daca la asta te referi, cel putin asa am inteles eu :P
 

DeletedUser

Guest
iti scrie numarul de jucatori si tii arata pe primii trei ... e aiurea ... ar fi trebuit ca at cand dai click sa apara o lista cu jucatori daca tot apar sa apara .... de luat in considerare pt versiunea ce va urma ...
 

DeletedUser

Guest
iti scrie numarul de jucatori si tii arata pe primii trei ... e aiurea ... ar fi trebuit ca at cand dai click sa apara o lista cu jucatori daca tot apar sa apara .... de luat in considerare pt versiunea ce va urma ...

Daca dai click pe un jucator din clasament ii poti afla locatia. Nu are rost sa fie umpluta pagia cu 100 de nume.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus