circul calator

  • Autor subiect DeletedUser20345
  • Data de început

DeletedUser20345

Guest
Am cautat in celelalte postari si nu am gasit raspunsul, asa ca am deschis un alt topic....intrebarea mea este ce gasesc in cele doua cufere ca sa stiu ce sa aleg...si in plus, are vreo importanta pentru misiunea de la charlie ce optiune aleg?
 

DeletedUser

Guest
Nu are nici o importanta ce varianta alegi.
I cufere pica obiecte rare.
 

DeletedUser19531

Guest
Potrivit site-ului tw-db.info alegerea pe care o faci are importanta cu setul de misiuni charlie, acolo este specificat ca trebuie sa mergi pe varianta a doua a misiuni ,,O întâmplare memorabilă'' cu id-ul 663. Eu cand am facut misiunea circul nu a trebuit sa aleg nici o varianta (atunci nu aveai posibilitatea sau nu se stia ca se poate alege), iar cand a aparut misiunea charlie am putut sa o fac fara probleme. Dar ca sa fii sigur mai bine intrebi un administrator ca sa nu ai nici o supriza.
 

DeletedUser19723

Guest
In cufere pica obiecte mai scumpe.
Si ca sa te asiguri intreaba un administrator.
 

DeletedUser20503

Guest
Salut, am si o problema la aceasta misiune, am strans toate animalele, am facut Calea Sarpelui, este ziua si ora cand trebuie sa-mi apara la Maria O intamplare memorabila, dar nu apare misiunea. Ma poate ajuta cineva unde gresesc?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17549

Guest
mihai la O Intamplare memorabila id 663 trebuie sa termini Calea sarpelui
 

DeletedUser19531

Guest
Ai dreptate d4n0n1n0, imi cer scuze de greseala; inseamna ca doipeu nu a facut misiunea de la circul calator: o casa noua.
 

DeletedUser17549

Guest
Si eu sunt tot acolo acum ma duc la orasul fantoma cu harta mai imi trebuie Lupul cu burta mare iepuri si copilu si ajung si eu la o Casa nou trebuie sa merg pe I sau pe II? Si pot lua si cufarul si 7500 xp ?
 

DeletedUser19531

Guest
Si eu sunt tot acolo acum ma duc la orasul fantoma cu harta mai imi trebuie Lupul cu burta mare iepuri si copilu si ajung si eu la o Casa nou trebuie sa merg pe I sau pe II? Si pot lua si cufarul si 7500 xp ?

Din fericire nu conteaza alegerea pe care o faci, cel putin asa spunea La Mandragore in aceasta postare:
http://forum.the-west.ro/showpost.php?p=752990&postcount=26.
Se primeste cufarul si experienta, nu trebuie sa faci o alegere in aceasta privinta.
 

DeletedUser17549

Guest
am dat steaua la serif pt Recompensă
1750 Experienţă
$2500

acum in ce ordine trebuie sa fac misiunile II?

fac 663 si dupa 665?
 

DeletedUser

Guest
Ma indoi ca o sa poti face 663 si 665.
Faci doar una. Daca citesc bine, entru 663, trebuie treminata "Calea Sarpelui" care apare la nivel 100.
Personal, am un caracter de nivel 99. O sa astept sa sar nivelul sa pot face 663.
Eventual vin cu un up-date daca apare Charlie la alegerea 665, sambata ca termin cu alt caracter.
 

DeletedUser

Guest
Intrebare

Daca este facuta misiunea Calea sarpelui - id. 659,
se poate trece direct la misiunea O Intamplare memorabila - id 663
fara sa mai treci prin "lantul" de misiuni "Ted" - "William" - "Aretha",
si daca DA, atunci se poate continua cu misiunea Nivel 90 - Charlie ???
 

DeletedUser

Guest
Nu are importanta daca termini 663 ori 665.
Charlie, apare oricum.
 
Sus