Clasa de caracter

  • Autor subiect DeletedUser24804
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser24804

Guest
va rog imi puteti schimba clasa de caracter ca nu mi-am ales-o eu ci un prieten si i-am zis sa nu aleaga soldat si el asta a ales off nu se poate face nimic?Ca eu eram plecat in vacanta si iam zis sa umble el pe contu meu

daca se poate as vrea Duelist!Dar nu se poate:(:sad::hmf::mad:
 

DeletedUser24699

Guest
va rog imi puteti schimba clasa de caracter ca nu mi-am ales-o eu ci un prieten si i-am zis sa nu aleaga soldat si el asta a ales off nu se poate face nimic?Ca eu eram plecat in vacanta si iam zis sa umble el pe contu meu

daca se poate as vrea Duelist!Dar nu se poate:(:sad::hmf::mad:

Clasa de caracter, la fel ca si meseria, sunt permanente.
 

DeletedUser24804

Guest
Nu se poate face absolut nimic, daca un admin te-ar ajuta, ar insemna favoritism, ori ne schimba la fiecare clasa cum vrem. Dar nu cred ca asa ceva se va intampla :up:


nu neaparat inseamna favoritism e doar o greseala care a facut-o un prieten
 

DeletedUser5520

Guest
Ca soldat acuma ar trebui sa iti pui punctele pe putere (ca ai acel bonus cu punctele de viata) , dar in schimb, tu daca vroiai sa te faci duelist pe arma de foc apai aicea apar problemele ... Oricum , daca ai lvl 10 , iti convine sa iti faci un alt caracter pe o alta lume , ca oricum ... lvl 10 faci rapid ...
 

DeletedUser

Guest
va rog imi puteti schimba clasa de caracter ca nu mi-am ales-o eu ci un prieten si i-am zis sa nu aleaga soldat si el asta a ales off nu se poate face nimic?Ca eu eram plecat in vacanta si iam zis sa umble el pe contu meu

daca se poate as vrea Duelist!Dar nu se poate:(:sad::hmf::mad:

Nu.Nu o poti schimba.CLASA ESTE PERMANENTA!Ce iti este greu sa intelegi?Faci alt cont si gata.
 

DeletedUser12909

Guest
Daca ai fost plecat si contul tau avea mai putin de lvl 10 atunci nu va fi greu sa o iei de la capat, in plus ar trebui sa fii banat.
 

DeletedUser16663

Guest
NU se schimba nimic! Ce ai ales cu aia ramai si NU mai insista!
 

DeletedUser23031

Guest
soldatul e mai bun la duel decat duelistul .

daca voiai duelist pentru forturi aici se schimba treaba. dai delete si faci alt char .


daca voiai pentru duel- zi saru'mana prietenului si fa un build bun. duelistul nu are atuurile soldatului la duel. are cateva chestii pe care nu le comentez aici dar care in duel nu au nici o relevanta ( viteza mai mare pe harta, bonus la bani, duleaza fara sa se deplaseze 15 minute...sau cat e acum ) . uita-te mai bine si vezi ce avantaje are soldatul atat la fort cat si la duel apoi plange-te

la fort duelistul da critice. asta e singurul lui avantaj real fata de soldati. pentru asta il voiai ? :dastardly:
 

DeletedUser

Guest
Treaba cu soldatul este doar aceea ca nu poate vedea indemanarile adversarului, dar cu un duelist lesini faorte usor mai ales daca dai multe dueluri consecutive, iar cu soldatul si daca nu esti pe putere tot ai viata mai multa decat duelistul si lesini cu mult mai greu, :shoot::shoot:
 

DeletedUser22006

Guest
Stii ce,pe lumea 1 cei mai buni duelisti,de top,toti sunt aventurieri ba chiar muncitori si soldati...si eu sunt duelist ca clasa de caracter,dar buildul,skill-urile sunt de fort...si mai ales ca misiunile de la soldat sunt frumoase,cu mult xp si bani si iteme.
 

DeletedUser24699

Guest
Treaba cu soldatul este doar aceea ca nu poate vedea indemanarile adversarului, dar cu un duelist lesini faorte usor mai ales daca dai multe dueluri consecutive, iar cu soldatul si daca nu esti pe putere tot ai viata mai multa decat duelistul si lesini cu mult mai greu, :shoot::shoot:

Chestia aia e irelevanta... dupa echipament iti zic. + ca vezi indemnarile fara bonus.
 

DeletedUser23031

Guest
Treaba cu soldatul este doar aceea ca nu poate vedea indemanarile adversarului, dar cu un duelist lesini faorte usor mai ales daca dai multe dueluri consecutive, iar cu soldatul si daca nu esti pe putere tot ai viata mai multa decat duelistul si lesini cu mult mai greu, :shoot::shoot:

cum sa nu vezi ? :)

sunteti haiosi toti astia care cred ca duelistii vad mai mult decat restul.

oameni buni - duelistul <<vede>> bonusurile din haine nu indemanarile din build ! le vede in lista de duel ... orice alt caracter se uita la hainele adversarului si poate calcula in minte rapid ceea ce duelistul nu mai trebuie sa calculeze.

:blink:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus