Clase caracter

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser25910

Guest
Dar pe tine cine te-a pus sa comentezi fara sa gandesti?
Fiecare are o parere, dar consider ca ar trebui sa vina si cu argumente solide in favoarea ei. Sa zicem ca ai un cont de nivel 148, clasa aventurier. Dar tu vrei clasa soldat, pentru a te apuca de fort, spre exemplu. Trebuie sa te apuci iar, s-o iei de la zero??
Hai sa luam conturile vechi. Cei care si-au facut cont pe l1 inca de la inceput. Au trecut ani de zile. Ce e gresit in faptul ca vor o schimbare???

Fa alt cont... cine te pune sa-ti alegi clasa fara sa gandesti?
Am dreptul la parerea mea.
Sa-ti mai spun ceva? Nu o sa se bage
De ce? Ti-a prezentat mai sus link-uri
Dupa cum spuneam :
CONTRA again
Propunere total aiurea .Veniti si voi cu propuneri care sa populeze the westul,sa aiba de ce sa se apuce oamenii -nu propuneri de 2 bani care vor face alti jucatori sa se lase .
 

DeletedUser20606

Guest
Fa alt cont... cine te pune sa-ti alegi clasa fara sa gandesti?
Am dreptul la parerea mea.
Sa-ti mai spun ceva? Nu o sa se bage
De ce? Ti-a prezentat mai sus link-uri
Dupa cum spuneam :
CONTRA again
Propunere total aiurea .Veniti si voi cu propuneri care sa populeze the westul,sa aiba de ce sa se apuce oamenii -nu propuneri de 2 bani care vor face alti jucatori sa se lase .

Daca tot esti contra, adu argumente solide. Chiar nu-ti dai seama de penibilul spuselor tale?
Ce treaba au link-urile? Chiar nu vezi ca sunt atatia care sunt de acord cu aceasta propunere??
Ca n-o sa se bage e una, dar nu-mi spune mie ca ideea nu ar aduce beneficii. Tu esti unul din acei robotei, care stiu sa zica doar "NU", fara a analiza ideea in prealabil.
Vreau sa aud de la tine 2-3 idei care sa "populeze" west-ul.

PS: Jucatorii se lasa oricum de west, chiar nu inteleg de ce s-ar lasa daca ar fi implementata aceasta idee.
 

DeletedUser12588

Guest
Chiar nu vezi ca sunt atatia care sunt de acord cu aceasta propunere??
Bag propunere sa primim fiecare 10-20k pepite, e normal ca multi sa fie de acord.

Ca n-o sa se bage e una, dar nu-mi spune mie ca ideea nu ar aduce beneficii.

Aduce beneficii, prea mari pentru unii.

Jucatorii se lasa oricum de west, chiar nu inteleg de ce s-ar lasa daca ar fi implementata aceasta idee.

Oricum se lasa jucatorii, cat timp vor continua cu tombolele.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20606

Guest
Bag propunere sa primim fiecare 10-20k pepite, e normal ca multi sa fie de acord.

Ar fi trebuit sa rad?? Sunt multi de acord fiindca este o propunere buna, o propunere necesara. Tot veniti cu scuza: "trebuia sa-ti alegi cu grija clasa de caracter"...Dar nimeni nu putea sti cate alte schimbari se vor face, cate alte seturi vor fi introduse...La asta de ce nu se gandeste nimeni?? Au fost zeci de schimbari, de ce nu si asta?


Aduce beneficii, prea mari pentru unii.


La ce fel de beneficii, "prea mari", te referi??



Oricum se lasa jucatorii, cat timp vor continua cu tombolele.

Cu atat mai mult, optiunea asta este necesara.

...........
 

DeletedUser25910

Guest
Daca tot esti contra, adu argumente solide. Chiar nu-ti dai seama de penibilul spuselor tale?
Ce treaba au link-urile? Chiar nu vezi ca sunt atatia care sunt de acord cu aceasta propunere??
Ca n-o sa se bage e una, dar nu-mi spune mie ca ideea nu ar aduce beneficii. Tu esti unul din acei robotei, care stiu sa zica doar "NU", fara a analiza ideea in prealabil.
Vreau sa aud de la tine 2-3 idei care sa "populeze" west-ul.

PS: Jucatorii se lasa oricum de west, chiar nu inteleg de ce s-ar lasa daca ar fi implementata aceasta idee.


CONTRA again

Sa te intreb ceva : ai gandit mult ideea asta cu schimbarea clasei de caracter?
Eu zic ,ca nu.
Intr-o noapte cred ca visai the west ,erai plictisit si nu stiai ce face si pac - ai gasit solutia : ziua/luna/anul asta stau pe comert [aleg aventurier] -te plictisesti , vrei sa faci xp [bagi muncitor] samdp.
Aici este un abuz facut cu propunerea ta cat si un abuz fata de munca celor de la INNO .
Vrei propuneri care sa populeze The Westu-ul? - Nu-mi bat capul eu cu asa ceva.
Din punctul meu de vedere ,event-urile sunt bune asa cum sunt . Daca nu donezi nimic The West n-ar exista.INNO nu functioneaza cu apa din balta :roll:
Nu toti jucatorii se lasa din cauza event-urilor .
 

DeletedUser20606

Guest
CONTRA again

Sa te intreb ceva : ai gandit mult ideea asta cu schimbarea clasei de caracter?
Eu zic ,ca nu.
Intr-o noapte cred ca visai the west ,erai plictisit si nu stiai ce face si pac - ai gasit solutia : ziua/luna/anul asta stau pe comert [aleg aventurier] -te plictisesti , vrei sa faci xp [bagi muncitor] samdp.
Aici este un abuz facut cu propunerea ta cat si un abuz fata de munca celor de la INNO .
Vrei propuneri care sa populeze The Westu-ul? - Nu-mi bat capul eu cu asa ceva.
Din punctul meu de vedere ,event-urile sunt bune asa cum sunt . Daca nu donezi nimic The West n-ar exista.INNO nu functioneaza cu apa din balta :roll:
Nu toti jucatorii se lasa din cauza event-urilor .


Domnu' robotel...

1. Eu, spre deosebire de tine, chiar gandesc. Stiu stiu, e greu de crezut ca unii o pot face in timp ce altii... In plus, ai omis ceva...Nu eu am venit cu propunerea, ci doar am emis argumente in favoarea ei.

2. Eu n-am zis nimic de event-uri, asa ca te-as ruga sa nu mai citesti printre randuri.

3. Daca "nu-ti bati capul cu asa ceva", nu mai comenta aiurea. Ti-am mai spus, inainte de a spune CONTRA, vino cu argumente solide. Raspunsurile de genul : "nu este buna propunerea", nu sunt pe placul meu.

4. Nu toti jucatorii se lasa din cauza event-urilor, insa e evident faptul ca au renuntat nu multi, ci foarte multi, din varii motive, de aici ideea ca ar trebui sa se produca o schimbare. Apropo de schimbari...Unele au fost benefice, utile, altele nu. Si in ciuda parerilor noastre, schimbari se vor produce in continuare. Au mai fost propuneri din partea jucatorilor, unele acceptate, altele nu.

5. Unde este abuzul? Copilu'...Trezeste-te, da-ti cu putina apa pe fata...Pe ce lume traiesti??
Teoria conspiratiei....
 

DeletedUser25910

Guest
Domnu' robotel...

1. Eu, spre deosebire de tine, chiar gandesc. Stiu stiu, e greu de crezut ca unii o pot face in timp ce altii... In plus, ai omis ceva...Nu eu am venit cu propunerea, ci doar am emis argumente in favoarea ei.

2. Eu n-am zis nimic de event-uri, asa ca te-as ruga sa nu mai citesti printre randuri.

3. Daca "nu-ti bati capul cu asa ceva", nu mai comenta aiurea. Ti-am mai spus, inainte de a spune CONTRA, vino cu argumente solide. Raspunsurile de genul : "nu este buna propunerea", nu sunt pe placul meu.

4. Nu toti jucatorii se lasa din cauza event-urilor, insa e evident faptul ca au renuntat nu multi, ci foarte multi, din varii motive, de aici ideea ca ar trebui sa se produca o schimbare. Apropo de schimbari...Unele au fost benefice, utile, altele nu. Si in ciuda parerilor noastre, schimbari se vor produce in continuare. Au mai fost propuneri din partea jucatorilor, unele acceptate, altele nu.

5. Unde este abuzul? Copilu'...Trezeste-te, da-ti cu putina apa pe fata...Pe ce lume traiesti??
Teoria conspiratiei....


1. vad ca tu citesti printre randuri , am specificat de ce sunt contra si de ce se face abuz
2. eu nu te-am insultat
3. da-ti foc
4. .Multumesc si am incheiat discutia.



PROPUNERE DE 2 BANI

Voi fi PRO cu ea ,daca va costa 1000 pepite +
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25880

Guest
Contra
deja prea multe "ajutoare" in jocul asta,o sa ajunga plin de 100 de pepitari
 

DeletedUser26263

Guest
contra!

eu nu stiu la ce va mai bateti capul cu el si cu propunerea lui. ce argumente sa dai la asa ineptie? propuneti unul sa se faca God-mode pe the west, sa castige toti si sa nu mai existe decat invingatori la tot ce se intampla pe aici. sa vedeti ce bine va fi.

ca sa nu uit : CONTRA! am impresia ca si regulamentul forumului iti interzice un astfel de post. ( daca nu - i asa tot o propunere aiurea o consider). :whistle:
 

Elmer Fudd

Rabbit Killer
Nu se poate. Din varii motive. O sa-l prezint doar pe cel tehnic : misiunile specifice legate de clasele de caracter si sistemul acestora nu permite asa ceva. Sunt de asemenea misiuni repetabile care dau obiecte specifice clasei (vezi paharul de anul nou de ex), puncte de skill diferite specifice clasei, samd. Restul motivelor s-au tot spus.

Closed.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus