Clone care strica lumea

  • Autor subiect DeletedUser27462
  • Data de început

DeletedUser27462

Guest
Buna,

Sunt tare curios cand se vor sesiza Adminii de pe lumea Ohio sa ia la puricat fiecare cont in parte si sa elimine clonele din joc????

Lumea Ohio colcaie de clone si nici unul din administratorii jocului nu misca un deget!

Asta ma duce cu gandul ca Administratorii sunt mana in mana cu cei care au multi account.... in acest caz rusinica... pentru ca sunt multi care baga bani seriosi in acest joc...pentru ce? ca altii sa aiba N conturi si sa faca praf lumea????

Sunt tare curios daca se va sesiza careva.... sunt sigur ca pe admini ii doare la 10 metrii in fata cotului de noi cei care jucam cinstit.
 

narka200

Greenhorn
este simplu - ai banuieli, faci raport. insa ce faci tu aici are o problema : acuzi adminii aiurea, fara sa ai dovezi. ar trebui sa ceri scuze pentru cele 2 acuzatii la adresa lor in primul rand si in al doilea rand celorlalti playeri pe care ii acuzi de fapt doar pe ceva ce tine de imaginatia ta. e normal sa ai unele frustrari- jocul este gandit sa iti mai si dea <<emotii>> uneori, insa nu inseamna sa le versi pe aici.

pe scurt, din nou: nu mai arunca acuzatii daca nu ai dovezi si cand ai de a face cu <<clone>>, raporteaza-le.

bafta!@
 

Ciprian66

Trapper
Poti sa le trimiti video in care demonstrezi ca un player joaca pentru cineva din echipa adversa la aventuri, si cand e de aceiasi parte joaca perfect. Adminilor nu le pasa. Am incercat sa fac ticket + dovada si a iesit fix nimic.
 

Emeer

Gunman
Poti sa le trimiti video in care demonstrezi ca un player joaca pentru cineva din echipa adversa la aventuri, si cand e de aceiasi parte joaca perfect. Adminilor nu le pasa. Am incercat sa fac ticket + dovada si a iesit fix nimic.
nici macar videoclipul nu-l primesc ca dovada ?
 

Ciprian66

Trapper
Daca iti zic ca nici macar click pe link n-au dat, de a ramas contorul de vizualizari pe youtube pe 1, de la mine...
Capture.PNG
Pur si simplu este durere in cot.
 

Mr.Piscot

Trapper
Sarmale cu mamqliguta si 22catanica75 confirma si ei dar le am uitat parolele, am vorbit eu cu ei, suntem 4 oameni care confirmam aceasta ipoteza sa o banati va rog just ca va injura
 
Sus