colierul iubirii si palaria omului de zapada

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1498

Guest
a postat si elmer, si cum am spus nu vroiam sa scot punctele de pe conducere pentru ca imi da munci destul de bune... oricum e bine si la 91-93... 99 sa poti munci la toate muncile, cu cat ajungi sa muncesti la munci mai bune mai devreme e mult mai bine
 

DeletedUser

Guest
in afara de tren care o sa-l faci mai tarziu ai toate muncile din timp. singura problema cu experienta e norocul.
 

DeletedUser1498

Guest
hai ca facem offtopic,
on: ai palaria omului de zapada? sau mai bine zis ne mai postezi si noua inventarul tau? :)
 

DeletedUser1498

Guest
uitandu-m la tine in inventar am vazut o gramada de bilete (1 si 2)
am vazut pe forum beta jucatori (nu mai retin de pe ce lume) care au biletul 3 si sabia lui hernando...
dar nu prea am inteles daca e de la o alta misiune dar daca retin bine parca ziceau ca au gasit la munca cu noroc ridicat... ceea ce ma cam indoiesc ca nu au o valoare asa mare, si ar trebui sa il gasim la munci destul (relativ) de mici, totusi nimeni nu l-a gasit, cel putin de pe .ro...
 

DeletedUser

Guest
nu cred ca se gaseste la munci. poate mai e vreo misiune in care se da biletelul 3.
 

DeletedUser8501

Guest
am observat ca nu mai pot face misiunea cu colierul iubirii unde trebuie sa duc acea pana de cioara, are numai optiunea intrerupe misiunea :| este doar acum seara-noaptea sau misiunea trebuia terminata pana la un termen fix?? naiba sa o ia de pana ca am facut 6 ore si nu mi-a picat si am trecut la altceva.
 

DeletedUser

Guest
a trecut timpul misiunii. poate la anu' sa mai fie valabila.
 

DeletedUser5250

Guest
sincer la primul craciun a fost o misiune pentru "fes de mos craciun" anul urmator, nu a mai aparut misiunea aceea, a aparut misiunea cu palaria... fii sigur ca nu mai apare la anu
edit (iarta-ma colegu, dinnoueu, anul in curs 2010)
Da...Oricum fesul nu dădea nici un bonus.Eu l-am vândut.
 

DeletedUser11151

Guest
Salutare la toata lumea.
Am si eu o nelamurire si sper sa ma ajutati ca sa inteleg.
Eu am 4 iteme din setul de sarbatori si imi spune ca am bonus pe set de 15% sansa sporita de castig.
Nelamurirea mea este: primesc cu 15% mai multi bani sau imi creste cu 15% sansa de a gasi obiecte sau produse in timpul muncii?

Multumesc anticipat
 

DeletedUser6410

Guest
Salutare la toata lumea.
Am si eu o nelamurire si sper sa ma ajutati ca sa inteleg.
Eu am 4 iteme din setul de sarbatori si imi spune ca am bonus pe set de 15% sansa sporita de castig.
Nelamurirea mea este: primesc cu 15% mai multi bani sau imi creste cu 15% sansa de a gasi obiecte sau produse in timpul muncii?

Multumesc anticipat

iti mareste sansa de a gasi obiect in timpul munci , acest bonus nu influinteaza banii si nici picarea de produse
 

DeletedUser

Guest
Da! Ai sansa cu 2% mai mare sa gasesti un obiect in timpul munci, daca ai mai multe iteme din acel set vei avea noroc si mai mare!
 

DeletedUser

Guest
de exemplu fara set ai noroc 240-503 cu set iti da 242-505
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus