Colt de aur

  • Autor subiect DeletedUser24096
  • Data de început

DeletedUser24096

Guest
Salut tuturor am lvl 60 ma cheama pe sv cosmin1233 sunt in orasul - Gunslingers - sunt muncitor axat pe DUEL si vreau sa imi fac colt de aur.
Am gasit bulgarul neobisnuit dar cand vreau sa ma duc la pescar sa fac Un obiect murdar nu merge DELOC.
Muncesc de la 18:00 in continu ( acum e 19:50 ) si nu gasesc obiectul murdar si il am EQP nush ce sa mai fac :confused: am folosit Calumet plina ca sa fac asta si nu merge nici cand.
muncesc la pescar de imi iesa ochi. :Pescar: .
 

DeletedUser

Guest
trebuie sa mearga ceva nu ai facut tu bn ... uitate ce trebe sa faci pt coltul de aur mai bn
 

DeletedUser18242

Guest
Salut tuturor am lvl 60 ma cheama pe sv cosmin1233 sunt in orasul - Gunslingers - sunt muncitor axat pe DUEL si vreau sa imi fac colt de aur.
Am gasit bulgarul neobisnuit dar cand vreau sa ma duc la pescar sa fac Un obiect murdar nu merge DELOC.
Muncesc de la 18:00 in continu ( acum e 19:50 ) si nu gasesc obiectul murdar si il am EQP nush ce sa mai fac :confused: am folosit Calumet plina ca sa fac asta si nu merge nici cand.
muncesc la pescar de imi iesa ochi. :Pescar: .

Ai grija sa fie echipat bularele sa fie intre orele 18-20 si sa nu incurci munca sa fie la pescar unde gasesti somon nu la pescuieste
 
Sus