Coltul de spam /spam-ul interzis

  • Autor subiect DeletedUser10625
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10625

Guest
Cred ca nu exista jucator sa nu fie agasat de spam fie pe chat fie pe telegrame.

Propun implementarea unde doriti voi (la telegrame sau chat) a unui buton care sa duca la un meniu unde cine doreste sa spameze in nestire o poate face fara sa agaseze pe nimeni.

Pe de alta parte propun ca spam-ul sa fie interzis atat pe chat-ul West-ului cat si pe telegrame.


Avantaje : Fara anunturi gen : vand/cumpar/ caut/la multi ani de ziua armatei, etc de n-spe mii de ori.

Dezavantaje : unii imbecili se vor ofusca ca ii punem pe cei de la INNO lka treaba.
 

DeletedUser

Guest
nu se va implementa pentru ca nu vor vrea "cei de la inno" desi sunt sigur ca adminii nostri nu ar incerca sa sustina planurile celor de pe forum the west romania pentru a fi implementate, nu de alta dar nu cred ca i.ar interesa sa zica lumea "Uite romanii ca vin cu ceva planuri " s.a.m.d. -


Pe de alta parte ar fi ok sa scapam de toti desteptii cu telegramele lor.
 

DeletedUser10625

Guest
nu se va implementa pentru ca nu vor vrea "cei de la inno" desi sunt sigur ca adminii nostri nu ar incerca sa sustina planurile celor de pe forum the west romania pentru a fi implementate, nu de alta dar nu cred ca i.ar interesa sa zica lumea "Uite romanii ca vin cu ceva planuri " s.a.m.d. -


Pe de alta parte ar fi ok sa scapam de toti desteptii cu telegramele lor.



Sa nu fim pesimisti si sa incercam sa facem ceva totusi...
 

DeletedUser7994

Guest
De desteptii astea poti scapa foarte simplu punandui la ignore.Contra
 

DeletedUser12011

Guest
CONTRA

- in vestul salbatic nu exista asa ceva..te putea enerva oricine
-exista functia 'ingnore':dastardly:
 

DeletedUser

Guest
CONTRA

- in vestul salbatic nu exista asa ceva..te putea enerva oricine
-exista functia 'ingnore':dastardly:

lafel cum si in westul salbatic nu plateai prima data pentru un atac 10000$(fort) pentru arme ,pentru haine etc(imaginare) apoi plateai de 7 ori pretul pt aceleasi iteme (atac)
 

DeletedUser

Guest
Contra.nu are rost,avand in vedere ca exista comanda /ignore.
 

DeletedUser10625

Guest
prea mult pentru unii

In mod evident am vrut sa impac si capra si varza. Pe de o parte cine se distreaza spamand are unde iar cine nu agreaza spamul nu e expus acestuia. Dar evident ca unii imbecili incurca borcanele. Ce are butonul de ignore cu un tip cu care poate nu ai chiar nimic? Sau alta : ignori pe unul si apar alti 2 noi spam-eri in loc cand te chinui sa urmaresti chat-ul in timpul unei batalii de fort.

la asta te-ai gandit tu ala cu ignore-ul? Prin solutia pe care o propun s-ar reduce semnificativ nr.-ul spamerilor.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12909

Guest
In mod evident am vrut sa impac si capra si varza. Pe de o parte cine se distreaza spamand are unde iar cine nu agreaza spamul nu e expus acestuia. Dar evident ca unii imbecili incurca borcanele. Ce are butonul de ignore cu un tip cu care poate nu ai chiar nimic? Sau alta : ignori pe unul si apar alti 2 noi spam-eri in loc cand te chinui sa urmaresti chat-ul in timpul unei batalii de fort.

la asta te-ai gandit tu ala cu ignore-ul? Prin solutia pe care o propun s-ar reduce semnificativ nr.-ul spamerilor.

Contra, le dai tuturor spam-erilor ignore(nu s-or pune 2 mii de oameni pe spam-at).
Batalii,hm, asai, aici e altfel, oare din cate tin eu minte nu se putea inchide chatul aliantei/orasului/tinutului(eu la fiecare batalie il inchid pe cel al tinutului)?acum nu cred ca se pune pe spam-at un capitan sau un general, plus ca exista interdictii de vorbit pe chatul bataliei.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus