comert cu indienii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

lord ion

West Marshal
sint aventurier pe L4 si am lvl 35
am ajuns la misiunea - Munţii negri (Negociere) - unde trebuie sa fac comert cu indienii 9h
dar chestia e ca la harta mica pe lista cu job-uri nu-mi apare "comert cu indienii"...
ce trebuie sa fac?
multumesc
 

DeletedUser4834

Guest
sint aventurier pe L4 si am lvl 35
am ajuns la misiunea - Munţii negri (Negociere) - unde trebuie sa fac comert cu indienii 9h
dar chestia e ca la harta mica pe lista cu job-uri nu-mi apare "comert cu indienii"...
ce trebuie sa fac?
multumesc

Ai 2 obtiuni :
1. Astepti sa faci lvl mai mare si sa activezi Comert cu indienii.
2. Iti cumperi haine bune pentru Comert cu indienii si incearca sa il activezi de acum , dar e greu.
 

lord ion

West Marshal
deci trebuie sa bag puncte la greu pe carisma -comert si aspect....
sa mai cresc 1 lv si sa mai schimb de la saman...
ms mult
 

DeletedUser4834

Guest
Cele mai bune haine ca sa activezi Comert cu indienii la lvl tau sunt urmatoarele:
-Melon gri
-Esarfa galbena
-Camasa galbena
-Ghete de munca de lux sau Cizme negre de calarie
-Cutit Bowie
 

DeletedUser6229

Guest
eu ti-as sugera sa aduni bani si sa iti iei haine bune pntru asta,ca asa o sa iti ia mai mult timp sa poti face comert cu indieni.uitate pe http://ro.weststats.com/Job_items/ pentru a vedea care sunt cele mai bune iteme pentru aceasta munca.
 

DeletedUser6863

Guest
Cele mai bune haine ca sa activezi Comert cu indienii la lvl tau sunt urmatoarele:
-Melon gri
-Esarfa galbena
-Camasa galbena
-Ghete de munca de lux sau Cizme negre de calarie
-Cutit Bowie

As adauga ca si asta depinde de repartizarea punctelor de atribut si indemanare pe care o ai la momentul acesta. Obiectele de mai sus te pot ajuta dar nu-ti garanteaza posibilitatea efectuarii muncii. Fa un calcul si vezi daca asa cum ai acum punctele + ce iti da setul de obiecte ajungi sa ai 224 de puncte de munca...
Si eu incerc sa achizitionez aceste obiecte, pentru ca ne e prea recomandat sa apelez la shaman. Cel putin asa cred eu. Am studiat ce munci ar urma sa fac "obigatoriu" in perspectiva, si sunt unele indemanari de la care n-as vrea sa scad puncte, asa ca prefer sa trag si sa achizitionez obiectele. Oricum ar fi, pentru shaman tot ai nevoie de bani...

AH, iar unii colegi de pe aici ti-ar mai spune ca s-a mai discutat... ;)
 

DeletedUser

Guest
Shaman...

In afara de achizitionarea diverselor obiecte necesare pentru muncile viitoare,
care pot fi gasite la http://ro.weststats.com
este momentul in care se poate face o analiza a distributiei punctelor de indemanare,
astfel se poate demara procesul de schimbare la shaman,
mai mult ca sigur exista puncte care deja pot fi schimbate.
Avand in vedere costul si pentru limitarea acestuia,
cu cat se incepe mai devreme procesul de schimbare cu atat mai bine.
Iti recomand sa schimbi cate 1 pct. / zi asa vei avea un cost mai redus.
 

lord ion

West Marshal
In afara de achizitionarea diverselor obiecte necesare pentru muncile viitoare,
care pot fi gasite la http://ro.weststats.com
este momentul in care se poate face o analiza a distributiei punctelor de indemanare,
astfel se poate demara procesul de schimbare la shaman,
mai mult ca sigur exista puncte care deja pot fi schimbate.
Avand in vedere costul si pentru limitarea acestuia,
cu cat se incepe mai devreme procesul de schimbare cu atat mai bine.
Iti recomand sa schimbi cate 1 pct. / zi asa vei avea un cost mai redus.

si cam de ce indeminari ma sfatuiesti sa scap?
sa nu am nevoie pe viitor...
 

DeletedUser1708

Guest
ai nevoie de toate indemanarile pentru ca de aceea sunt puse acolo;) daca vrei sa faci misiuni te uiti pe http://ro.weststats.com si vezi acolo la ce munci trebuie sa lucrezi si calculezi tu cum trebuie sa bagi punctele....daca vrei sa muncesti numai la anumite munci care doresti tu fara sa faci misiuni iti bagi punctele necesare doar pentru muncile acelea, iar daca vrei sa fii un bun duelist iti bagi punctele pentru duel;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus