Comoara azteca

  • Autor subiect danny.shatterhand
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Salut. Am venit cu o serie de misiuni care sa o continue pe cea veche cu moneda azteca.
Mi se pare un sir de misiuni interesant si sper sa va placa.

Echipati cu moneda va aparea la Henry o misiune:
2qtiixk.jpg

2vbalap.jpg


Cum spune si Henry va trebui sa te rogi 15 minute, apoi in sectorul central va aparea un impartitor de misiuni numit "Muntele Sacru":
2a5j0qh.jpg

1e0vo2.jpg



Prima data va trrebuii sa facem explorare 6 ore pentru a gasi calea de orientarea in interiorul muntelui.
Apoi ne vom duela cu un gardian care va avea urmatoarele indemanari:
-60 tintire, 40 ferire, 0 impuscare, 120 vigoare, 80 rezistenta, 80 reflex
Va fi deci putin mai greu sa il invigeti.
Cu cheia pe care o vom primi de la gardian , o echipam si va parea o noua misiune in care vei da cheia si vei intra intr-o "incapare" a muntelui in care va fi numai aur.Un cutremur iti strica totusi distractia:

Recompensa va consta in 2 arme ( numai una poate fi aleasa) sabie spaniola blestemata si revolver blestemat ( pentru impuscare si vigoare). Aceste are vor avea daunele cuprinse intre 95-120 sau 85-110..cum doriti.
Armele nu vor putea fi vandute la piata.

Dupa ce veti echipa arma va aparea o misiune la Waupee, in care puteti da arma in schimbul a 3000 exp:


Aceasta este misiunea sper sa va placa, am muncit la ea.
 

DeletedUser

Guest
Contra, acea harta e folositoare pentru pusca de aur, ce misiune e asta? Ma rog 15 minute vine un cutremur si am primit o arma :|, iar apoi dupa ce nu-mi mai e folos arma sa primesc si 3.000 exp?:eek:
 

DeletedUser17776

Guest
Nice. 95 - 120 / 85 - 110

Si care va avea avantajul asta? Cea pentru arme albe sau pentru arme de foc? cam usoare misiuni. contra
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ar fi fost o idee buna daca ai fi facut si tu niste arme diferite nu spada lui hernandos si revolver lui Ike...la fel si harta ! Armele ar fi trebuit sa dea si -25% noroc... fiindca sunt blestemate ! intelegi ? Armele ar fi tebuit sa aiba damage mai mic. Si nu ai model de postare ! Contra
 

DeletedUser12402

Guest
Mda...Din imagini nu am inteles mai nimic...Misiunea are un nume?La ce leval apare?CONTRA!Recompensele sunt cam mari...Si un muncitor l-ar bate pe Gardian...Apropo,acesta ce arma are?
 

DeletedUser

Guest
am si eu o iintrebare : dupa ce am mers cu harta echipata la toti impartitori de misiuni si am gasit pietris ,cazama rupta ,cenusa si mai am lista de lucruri

ce tre sa mai fac :(:(:confused::confused:imi spuneti va rog
multumesc​
 

DeletedUser

Guest
da daca ai schimba armele ar mai merge ceva de genu .....ceva arme.....lance blestemata si pistol carpati blestemat deci in orce caz arme noi si in plus... faceti gardianul ala mai tare ex: 100tintire 100ferire impuscare 0 vrgoare 100 arma topor ascutit sau aici ceva mai rau ca ar fii prea tare (spada de co0nqistador ascutita
pana nu se fac modificari CONTRA
 

DeletedUser

Guest
am si eu o iintrebare : dupa ce am mers cu harta echipata la toti impartitori de misiuni si am gasit pietris ,cazama rupta ,cenusa si mai am lista de lucruri

ce tre sa mai fac :(:(:confused::confused:imi spuneti va rog
multumesc​

chioraste ochii aici discutam de altceva
 

DeletedUser12011

Guest
eu sunt CONTRA..misiuni avem destule..sute de misiuni sunt de ajuns pt mine:) plus ca mai vin si altele
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus