COMPARATIV Seturi de fort

  • Autor subiect DeletedUser6315
  • Data de început

DeletedUser

Guest
io ca fortist as pune 75 putere 75 mobilitate 200 carisma 175 perseverenta si 75 ascundere merge?
 

DeletedUser24076

Guest
depinde pe ce server joci, ce clasa de caracter ai
pe un server activ ai nevoie de hp, daca pui indemanarile asa nu prea mai ramane pt hp..
cam multa perseverenta .. daca stai mai mult pe atac e ok
banuiesc ca in loc de 200 carisma ai vrut sa scrii 200 conducere
 

DeletedUser24699

Guest
io ca fortist as pune 75 putere 75 mobilitate 200 carisma 175 perseverenta si 75 ascundere merge?

eu as baga full putere, 150-200 conducere restul pe hp. (haine munny si arme natty daca ai)
Cu buildul tau ar merge jeremiah .
Numa nu inteleg cum bagi tu 200 carisma?
 

DeletedUser19580

Guest
eu as baga full putere, 150-200 conducere restul pe hp. (haine munny si arme natty daca ai)
Cu buildul tau ar merge jeremiah .
Numa nu inteleg cum bagi tu 200 carisma?

eu mai bine as baga (pt lvl 130) 100 putere,60 mobilitate,set natty,30 ascundere,250 hp,150 conducere
 

DeletedUser

Guest
Pe beta sunt aventurier level 89 sunt pe dueluri si forturi si am Set munny cu tot cu arme, pentru un aventurier ce set este bun ?
 

DeletedUser24699

Guest
Pe beta sunt aventurier level 89 sunt pe dueluri si forturi si am Set munny cu tot cu arme, pentru un aventurier ce set este bun ?

Depinde de build. Daca bagi full hp, jeremiah full. Daca bagi 150-200 conducere restul pe hp , full putere, poti sa folosesti munny.
 

DeletedUser14746

Guest
Depinde de build. Daca bagi full hp, jeremiah full. Daca bagi 150-200 conducere restul pe hp , full putere, poti sa folosesti munny.

munny e excelent pentru duelist,nu-l recomand pe alta clasa ;)
eu pe aventurier am testat toate .... pana la urma am ramas cu iteme full hp(din astea noi si am facut 9k hp) + bonus de caracter :)) e beton asa ...


am testat si jj cu build de hp,si jj cu build de ferire .... dar sa fiu sincer nu am fost prea incantat de el. .. nu se prea simtea rezistenta aia ;)

legat de george,e cel mai slab set :D
 

DeletedUser19531

Guest
munny e excelent pentru duelist,nu-l recomand pe alta clasa ;)
eu pe aventurier am testat toate .... pana la urma am ramas cu iteme full hp(din astea noi si am facut 9k hp) + bonus de caracter :)) e beton asa ...


am testat si jj cu build de hp,si jj cu build de ferire .... dar sa fiu sincer nu am fost prea incantat de el. .. nu se prea simtea rezistenta aia ;)

legat de george,e cel mai slab set :D

Nu mai spune, setul munny e foarte bun si pentru soldati cu inferno, am testat.

jeremiah johnson e bun daca ai indemanarile pe ferire, ascundere sau perseverenta si conducere, dar trebuie calculat si testat pana ajungi la un raport echilibrat pentru aceste indemanari, cred ca merge cel mai bine pe aventurieri sau muncitori

nu mai stiu acuma daca mai este asa de bun george, dar inainte sa apara obiectele de +120 era cel mai bun dupa natty pentru cei cu viata multa
 

DeletedUser14746

Guest
Nu mai spune, setul munny e foarte bun si pentru soldati cu inferno, am testat.

jeremiah johnson e bun daca ai indemanarile pe ferire, ascundere sau perseverenta si conducere, dar trebuie calculat si testat pana ajungi la un raport echilibrat pentru aceste indemanari, cred ca merge cel mai bine pe aventurieri sau muncitori

nu mai stiu acuma daca mai este asa de bun george, dar inainte sa apara obiectele de +120 era cel mai bun dupa natty pentru cei cu viata multa

poi eu ce am zis legat de george?
cu jj-ul sunt de aceeasi parere cu tine...dar nu ma incanta deloc acea rezistenta!


Munny merge excelent pe duelist ... eu l-am incercat cu conducere pe aventurier ... am dat daune...dar la ferire/viata am avut probleme ;) ... la fel si cu tintirea!
Am tintit mai slab cu munny decat cu jj sau iteme 120+ :D

Ultima data eu am folosit pe fort iteme de lvl 120+ de viata...pe avent aveam 9k hp si cp activ..mi-a fost de-ajuns!
 

DeletedUser14546

Guest
recomandare pt duelist / soldat cu ferire+tintire ?

Va rog frumos, nu ma certati prea rau, nu ma pricep la forturi, merg doar cand imi cere vreo misiune... imi poate recomdanda si mie cineva...

1. ce seturi de fort ar fi de preferat pt un duelist (ferire+tintire) ?

2. aceeasi intrebare pt un soldat (ferire + tintire) ?

Va multumesc.

PS. In afara de Natty, care am inteles c-ar fi cel mai bun, dar e si cel mai scump.
 

DeletedUser14746

Guest
duelist-will indiferent de build
soldat-ideme de lvl mare de hp,indiferent de build sau setul bass



bft!
 

DeletedUser25596

Guest
Bass nu e bun pentru cei cu lv 100+ ? Eu având lv 85 primesc chiar aşa multe îndemânări ? :confused:
 

DeletedUser20819

Guest
Bass nu e bun pentru cei cu lv 100+ ? Eu având lv 85 primesc chiar aşa multe îndemânări ? :confused:

Pai cam primesti bine si la 85..alte iteme mai bune nu stiu.
Poate seturile trecute..de lvl 50..natty, munny, george etc
 

DeletedUser24956

Guest
salut, am full set george fara arme, as dorii un sfat pentru build( sa fie bun si in aparare si in atac cat de cat, echilibrat) Mersi anticipat
 
Sus