CONCURS 1 IUNIE - in atentia echipei THE WEST

chelul

Greenhorn
Referitor la Concursul din 1 IUNIE, in ceea ce priveste regula raportului de la batalia de fort, care nu are date de indentificare explicite, propun ca in cazul in care dupa extragerea RANDOM, vor exista colegi cu povesti frumoase din copilarie printre castigatori, sa mai trimita acelasi raport si cu poza avatarului alaturata. Din viteza se mai poate gresi.

Multumesc anticipat.
 

chelul

Greenhorn
NOTA:
ATENTIE LA RAPOARTE - NU SE VEDE NICI DATA SI NICI ALE CUI SUNT
DACA VRETI SA NU FITI DESCALIFICATI TREBUIE SA RESPECTATI TOATE CERINTELE CONCURSULUI-CATEVA CUVINTE DESPRE COPILARIE+dovada ca ati participat la o batalie - RAPORT DE FORT


Aceasta nota, nu era/s-a vazut la inceputul concursului.
 

odm

Cowboy
Regula raportului a fost de la inceput
Ceea ce este scris cu rosu au fost doar precizari facute intradevar mai tarziu. Le-am scris cu rosu si cat mai mare pentru a putea toata lumea sa-si revizuiasca postarile si sa aiba sanse egale.
 

chelul

Greenhorn
Da ODM, dar odata ce s-a postat si nu s-a mai reusit sa se intre pe FORUM, postarile au fost blocate...spre exemplu EU am prins postarea in ultima zi, pe 04....si cand m-am uitat pe 5...era tardiv....am revizuit si postarile colegilor, sunt multi care au postat povestioara si raport de batalie....dar nu li se vede fata.....
 

JTX97

Trapper
Ar fii mai ok,la alte viitoare concursuri sa fie postat si un exemplu de postare.De exemplu,cum a fost la acest concurs,sa fie un raport si un text pus de forma sa-si poata da seama toti cerintele exacte.Este doar o propunere.
 

DeletedUser25046

Guest
Examinatorii pot verifica extrem de usor daca ai participat la batalia respectiva :) Dar nu cred ca se poate pune aceasta problema
 

odm

Cowboy
Multumesc pentru sugestii. M-am gandit si eu ca un exemplu de postare era binevenit. Prea tarziu insa. Dar toti cei care au dorit, au putut posta din nou, primele postari fiind sterse. Important este ca toata lumea a castigat. Sper ca la urmatorul concurs sa nu mai existe ambuguitati.
 

Ilene

Viceprimar
Multumesc pentru sugestii. M-am gandit si eu ca un exemplu de postare era binevenit. Prea tarziu insa. Dar toti cei care au dorit, au putut posta din nou, primele postari fiind sterse. Important este ca toata lumea a castigat. Sper ca la urmatorul concurs sa nu mai existe ambuguitati.

Ce dragut ! Primele postari au fost sterse !! Totul merge din ce in ce mai bine !!! Au inceput sa si gandeasca, chiar daca prea tarziu !!!! Mai faceti concursuri din astea ratate !
 
Sus