Concurs aniversar The West 2023 - temă de discuții

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Calul are 30 șanse de drop și mai jos în bonus set are 25

Setul poate fi câștigat doar pe lumea nou deschisă sau și pe restul?
 

xD3MEnTu

Trapper
sa zicem ca ai gresit o intrebare ai pierdut un item din set. Cine a venit cu idee asta creata de concurs?
 
Dacă nu poți primi pe restul lumilor de ce mai are rost sa fie a 15 aniversare? Adică e prima aniversare pe lumea noua
 

clapudiu

Struggler
Membru personal
Dacă nu poți primi pe restul lumilor de ce mai are rost sa fie a 15 aniversare? Adică e prima aniversare pe lumea noua
Ti-a raspuns doryn mura in gura. Incerc sa iti traduc...Daca se deschide o lume DUPA 2 MAI 2023, pe aia nu se poate lua setul.

Calul are 30 șanse de drop și mai jos în bonus set are 25

30 sanse are calul, 25 primesti din set bonus => 30+25 = 55 :)
 
Nu mai cauta nod în papura . Cauta pe dex dacă nu știi ce înseamnă aia explicație . Daca tu crezi ca dacă dai copy paste e explicație esti Einstein.
 

clapudiu

Struggler
Membru personal
Ai cerut un raspuns, ai primit. Daca nu esti in stare sa citesti o propozitie nu am ce sa-ti fac. Nu e vina noastra ca ai creierul neted.

Dacă nu poți primi pe restul lumilor de ce mai are rost sa fie a 15 aniversare? Adică e prima aniversare pe lumea noua
Setul poate fi câștigat doar pe lumea nou deschisă sau și pe restul?

Vezi tu vreo lume deschisa in 2 mai 2023(sau macar anuntata) ? Gandeste si tu putin.

Si daca tot ma trimiti la dex...
Aniversare:
1. A sărbători împlinirea unui număr de ani de la data la care s-a petrecut un eveniment.

Zi-mi si mie cum e prima aniversare pe teoretica lume noua, daca se deschide azi.
Si daca nu e destul copy-paste cu definitia, scrie-mi in privat sa-ti explic mai in detaliu :)
 

Elmer Fudd

Rabbit Killer
Ramaneti pe subiect va rog, care e concursul. Pentru lucruri personale aveti mesagerie privata, iar pentru offtopic sectiune si subiect dedicate. Multam :)
 

lord ion

West Marshal
NU mai puneți în răspunsurile la runde link-uri care deschid o nouă pagină în browser.
citiți regulile rundelor cu atenție!
La asta se referă regula asta:

4. Răspunsul trebuie dat în acest topic.

  1. În cazul în care trebuie să utilizați un atașament (exemplu: poza tortului), vă rugăm să vă asigurați că aceasta este vizibilă pe forum fără a deschide o altă pagină. Atașamentele furnizate ca link către o pagină terță nu vor fi luate în considerare ca răspuns.
 
Pe telefon este o problema ca deseori este o imagine prea mare și nu poate fi încărcată da pe pc poți pune fără probleme și sa o faci miniatură cred ca de asta au ales sa pună link
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus