Concurs aniversar The West 2023 - temă de discuții

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Singurul de aici care se bagă în seamă, aruncând cu numere neconforme cu realitatea , ești tu. Dar dacă tot insiști să-ți primești doza zilnică de atenție, află că ai tras lozul câștigător.
 

Succuboy

Trapper
Puteți solicita premiile până pe 31 mai 2023, ora 23:59
Sa ceara si maine, acestia nu mai sunt apti pentru a le ridica.
Dar totusi, este vorba de datul premiilor. Mie mi s-ar fi parut super usor daca impartirea premiilor s-ar fi facut pe valuri, in cazul in care nu exista cheful necesar sa se trimita la toti de-odata.
De la anuntarea castigatorilor, pana in ziua limita in care jucatorii au posibilitatea de anuntare pe ce lume vor sa primeasca premiile, sa fi existat 2-3 valuri de trimitere a premiilor pentru cei care deja le-au cerut, asa nu mai avea nimeni de ce sa astepte si era si mai putin stres pe echipa TW.
Acum, cei care au castigat nu doar ca au asteptat un timp degeaba pentru premii (si inca asteapta), dar se acumuleaza si sarcinile pentru echipa.
 

solitary

Greenhorn
Cu tot respectul pe care il mai putem avea pentru organizatorii acestui concurs, le spun doar ca si-au batut joc de entuziasmul, bucuria, interesul celor care au participat , celor care au asteptat ( si cred ca ...inca mai au rabdare...) premiile..... Pacat ! Meritati toata ironia postarilor anterioare si a celor care sper ca vor urma, pe aceasta tema....
 

thean

Trapper
Cu tot respectul pe care il mai putem avea pentru organizatorii acestui concurs, le spun doar ca si-au batut joc de entuziasmul, bucuria, interesul celor care au participat , celor care au asteptat ( si cred ca ...inca mai au rabdare...) premiile..... Pacat ! Meritati toata ironia postarilor anterioare si a celor care sper ca vor urma, pe aceasta tema....
Eu asa entuziasmat eram in timpul concursului, asteptam zi de zi cu sufletul la gura sa vad cand posteaza domnu admin inno noua runda. Dupa ce s-a terminat concursu parca din reflex asteptam sa se posteze o runda noua... dar din pacate nu...
 

thean

Trapper
mie nu ca am crezut ca trebuie scrisa o reteta adevarata, nu stiam ca merg si alea inventate din care n ar iesi niciodata tort =))))))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus