Concurs Bancuri

DeletedUser

Guest
Vreau sa propun un concurs de bancuri inventate de jucatori.

In ce consta toata afacerea? Pai e simplu. Fiecare dintre cei inscrisi posteaza un singur banc, inventat de el, nu copiat. Am incercat asta si in oras si am vazut ca prinde. Acolo am facut din el un fel de joc de poker, in sensul ca fiecare participant trebuie sa puna la bataie o anumita suma.
Bancurile "plagiate" se pot verifica destul de usor cu un search pe Google.
Ca metoda de algere a castigatorilor folosim votul celor din oras. Pentru forum propun totusi ca doar administratorii forumului sa voteze, pentru a evita orice neintelegeri.
Numarul de castigatori, premiile, timpul de desfasurare al concursului urmeaza a fi stabilite de administratorii forumului.

Avantaje: Mai multa activitate pe forum.
Dezavantaje: Nu stiu cat de usor se poate verifica originalitatea.

Multumesc pentru timpul acordat!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25592

Guest
Pro.Destul de bună ideea.300 oup in plus,nu cred că o să fie o chestie pentru administratori ;)
 

DeletedUser20819

Guest
Pro! sa mai facem si noi altfel de concursuri, nu numai duel/munci, adica legate de joc.
 

DeletedUser25710

Guest
Contra! si bancurile inventate de noi sunt pe net deja
 

DeletedUser25741

Guest
Pro,ar fi o chestie chiar amuzanta ,dar va fi foarte greu sa se verifice toate bancurile ca sa nu fie falsuri...
 

DeletedUser25592

Guest
Pro,ar fi o chestie chiar amuzanta ,dar va fi foarte greu sa se verifice toate bancurile ca sa nu fie falsuri...

E simplu ca bună-ziua :ras:.Bagi fiecare banc pe google,dacă-ți dă ceva coincidență,înseamnă că-i copiat,dacă nu,nu.
 
Sus